Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: K2 VELOCITY 4.0

K2 VELOCITY 4.0 27 Wrz 2005 08:20 #115

• Don Lama
  • Don Lama's Avatar
Ktos musi zaczaæ :)))

Kupilem te rolki w tamtym tygodniu poniweaz moje stare ROCESY ulegly destrukcji - niestety p³oza wykonana z tworzywa nie wtyrzymala tych kilku sezonow i troche sie odksztalcila :].

K2 - p³oza aluminum/ titanium , ABEC 5, kó³ka 78 (max 80)

Wrazenia: niesamowite kilka godzin jazdy i oprocz bolu w udach spowodowanego wysilkiem to reszta oki - wczesniej musialem raz na jakis czas luzowac buta i poprawiac kr±zenie.

Pod³oze nie stanowi juz takiego problemu - nawet po drugiej stronie blon da sie jechac w miare rozsadnie (ale to kwestia kolek i lozysk)

Designe :)) - normalne!!! nie jakies kosmiki, jeden rzep, jedna klamra sciagajaca, sznurowanie - fajne.

Coz wiecej mozna napisac o rolkach do fitnesu...

Polecam: bardzo duza wygoda i niesamowita poprawa komfortu jazdy.
Teraz sa przecenione i kosztuj± 399z³ to rozsadna cena za rolki z alu/ti ploza.

Pozdro
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:K2 VELOCITY 4.0 03 Paź 2005 09:46 #130

• tuya
  • tuya's Avatar
Wersja damska jest rowniez fajna - mam takie od roku i poza zje¿dzonymi kó³kami nic im nie dolega, s± nie do zdarcia:)

Re:K2 VELOCITY 4.0 12 Kwi 2006 08:21 #445

Ja kupi³em dok³adnie takie same rolki za dok³adnie tê sam± cenê kilka dni temu. Wszystkim polecam.
Pozdro
Wojtek

Re:K2 VELOCITY 4.0 14 Lip 2006 12:21 #1622

• snoppy
  • snoppy's Avatar
  • Fresh Boarder
Hej :) Ja równie¿ ostatnio kupi³em te roleczki. Mam jednak jedno pytanie: sugeruj±c siê artyku³em http://www.rolki.krakow.pl/content/view/34/43/ zacz±³em szukaæ w pude³ku krótszej ¶ruby do mocowania kó³ka na wypadek gdybym chcia³ odkrêciæ hamulec. Niestety nie znalaz³em jej :( Pytanie zatem jest takie: czy u Was w tym modelu rolek by³a taka ¶ruba? Nie wiem czy nie dosta³em jej w sklepie czy te¿ producent jej nie daje, a mo¿e mi gdzie¶ zaginê³a... :unsure:
Pozdr., Tomek
gg:671117

Re:K2 VELOCITY 4.0 14 Lip 2006 12:35 #1623

• Don Lama
  • Don Lama's Avatar
Nie by³o, ja poprosi³em sprzedawce o wymiane na miejscu.

Pozdro

Re:K2 VELOCITY 4.0 15 Lip 2006 22:02 #1649

Ja te¿ nie mia³em zapasowej ¶ruby, w K2 jej zdaje siê nigdy nie ma. Poje¼dzi³em z miesi±c z hamulcem, a jak mi zacz±³ przeszkadzaæ to dokupi³em na Grodzkiej krótk± ¶rubê z kilka z³otych.
Pozdro
Wojtek

Re:K2 VELOCITY 4.0 20 Lip 2006 14:47 #1811

• mjn
  • mjn's Avatar
  • Fresh Boarder
Wojtek napisa³:
Ja te¿ nie mia³em zapasowej ¶ruby, w K2 jej zdaje siê nigdy nie ma. Poje¼dzi³em z miesi±c z hamulcem, a jak mi zacz±³ przeszkadzaæ to dokupi³em na Grodzkiej krótk± ¶rubê z kilka z³otych.

Wojtek, móg³by¶ napisaæ gdzie kupi³e¶ dok³adnie t± ¶rubê.
I czy to jest ogrinalna ¶ruba K2 ?

dziêki
Micha³

Re:K2 VELOCITY 4.0 20 Lip 2006 15:45 #1816

¦rubê dokupi³em w sklepie Janmar na Grodzkiej 42. To jest na pierwszym piêtrze. Wchodzi siê do bramy pod arkadami.

Nie jest to chyba oryginalna K2, bo nie ma logo, ale poza tym wygl±da identycznie i pasuje jak ula³.

Co do rolek to musze dodaæ jedn± rzecz: uwa¿ajcie na kó³ka.
Ten model rolek jest OK pod wzglêdem wygody buta, ale kó³ka s± s³abe. Ja gram w hokeja na rolkach i do tego siê zupe³nie nie nadaj±. But OK, ale kó³ka pod 2 miesi±cach siê dos³ownie rozpad³y.
Pozdro
Wojtek
  • Strona:
  • 1