Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 77 gości oraz 1 użytkownik.

• bartko
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Jakie rolki do jazdy szybkiej?

Jakie rolki do jazdy szybkiej? 16 Maj 2015 14:21 #45854

regualcja sie przydaje, co nie znaczy ze bedziesz z niej korzystac - indywidualna sprawa. wszystkie co linkujesz sa ok, trzeba zmierzyc, pogadaz z Jakubem, na forum nie da sie poradzic (;

Ja mam 3ci sezon R2, sa swietne, wygodne, ale tez dosc miekkie co podonbo ma spore znaczenie przy transferze sily i pewnie w przyszlym roku kupie jakies twardsze. Tak czy tak sa super, tak samo mierzylem DMB rookie, bardzo podobne, ale to juz sama musisz wybrac bo kazda noga jest inna.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jakie rolki do jazdy szybkiej? 16 Maj 2015 14:23 #45855

• dasza
  • dasza's Avatar
  • Fresh Boarder
Dzięki , to będe się szykowała do mierzenia :)

Może ktoś polecić jakies profesjonalne sklepy z rolkami w 3miescie?

Jakie rolki do jazdy szybkiej? 16 Maj 2015 15:51 #45857

chcesz kupic dobrze to zico. osobisice nie widze konkurencji jesli chodzi o rolki do szybkiej, jest jeszcze plich w poznaniu, ale jak kiedys pisalem do niego (na dwa podane maile) to nawet sie nie odezwal.

Jakie rolki do jazdy szybkiej? 17 Maj 2015 08:40 #45867

• lipq
  • lipq's Avatar
  • Platinum Boarder
W 3miescie nie ma szybkich rolek do mierzenia. Przykro mi.
Widziałem tempesty w rebelsporcie i coś pewnie ma zawszespoko. Ogólnie to kicha:)

Jakie rolki do jazdy szybkiej? 20 Maj 2015 20:10 #45990

• JacaGda
  • JacaGda's Avatar
  • Junior Boarder
Sklep RebelSport na Przymorzu na przeciw Praktikera mają duży wybór Rollerblade, Seba, Tempish. Jest jeszcze we Wrzeszczu na Grunwaldzkiej ale nie znam adresu musiał bym namierzyć na allegro jak poszukasz znajdziesz.

Jakie rolki do jazdy szybkiej? 27 Mar 2016 21:09 #49690

Witam. Mam 14 lat, chciałbym również rozpocząć swoją przygodę z rolkami do jazdy szybkiej.
Chciałbym trenować short-track w Białymstoku w Juvenii, jednak jest to bardzo drogie,moich rodziców po prostu na to nie stać. Wspólnie postanowiliśmy, że zakupi rolki i będę sam trenował. Doswiadczenie z łyżwami mam głownie hokejowe, ale na panczenach nie raz jeździłem i niski but nie sprawiał mi problemów. Kawałek od mojego domu jest ładna droga długa na około 7km max 10km w jedną stronę. Dosłownie 0 pagórków, świeżo wyremontowana droga.
Mam fundusz 1500zł, więcej nie mogę przeznaczyć. Zastanawiałem się nad 2 modalemi Tempish spider oraz tempish scream. Mogą być na początek? Może jakiś inny model w tym przedziale cenowym? Nie zapominajcie, że niski but nie sprawia mi problemów i tą "krzepę" w nogach już jako taką mam aby skutecznie się rozpędzać na 4x110mm.

Jakie rolki do jazdy szybkiej? 27 Mar 2016 22:44 #49691

• Sainti
  • Sainti's Avatar
  • Platinum Boarder
Próbowałeś już jeździć na rolkach z większymi kołami? Stoi się chyba wyżej niż na łyżwach, więc trudniej opanować niski but. Nie pchałbym się od razu na 4x110, tylko spróbował najpierw poćwiczyć technikę na mniejszych kołach. Na początek będzie Ci łatwiej (co nie znaczy, że będziesz jeździł wolniej), zwłaszcza że jeszcze organizm się rozwija.

Opinie o rolkach Tempish do jazdy szybkiej nie są najlepsze, ale osobiście ich nie widziałem. Za takie pieniądze spokojnie możesz złożyć lepszy zestaw. W Polsce są 2 sklepy w których zaopatruje się chyba większość zawodników: Zico Racing i Roll4Life. Jak się z nimi skontaktujesz, to Ci doradzą i jakiś dobry zestaw w podanej kwocie skompletują.

Jakie rolki do jazdy szybkiej? 29 Mar 2016 10:53 #49724

Napisałem do nich zobaczymy co mi zaproponują.
Znalazłem 2 inne modele właśnie na zico racing: \
1. www.zicoracing.com/pl/p/Bont-Cheetah-3-punktowe-4-x-100mm/1729
2. www.zicoracing.com/pl/p/Bont-Jet%2C-bial...ktowe-4-x-100mm/1731

Różnią się cena o 200zł, a w opisie są takie same. Wyglądają paktycznie tak samo. Czym one się różnią? Podejrzewam, że wagą ale wie ktoś może jak bardzo?

Poczytałem o marce Tempish. Tak jak mówisz opinia o niej nie jest najlepsza co wyklucza te modele ;p. Dziękuję za pomoc :v

Jakie rolki do jazdy szybkiej? 29 Mar 2016 11:14 #49725

zaproponuja Ci zebys przyjechal do Poznania na mierzenie :)

bont jet to jest z tego co pamietam lekko "wyzszy" model buta, moze za tym isc inna sztywnosc i waga.

Jakie rolki do jazdy szybkiej? 29 Mar 2016 11:36 #49726

• Sainti
  • Sainti's Avatar
  • Platinum Boarder
Dokładniejszych opisów najlepiej szukać na stronie producenta. Cheetah jest z włókna szklanego, a Jet z węglowego. Wagowo może dużej różnicy nie ma, ale w sztywności będzie.

Jakie rolki do jazdy szybkiej? 29 Mar 2016 11:47 #49727

Dostałem odpowiedź od Zico : "zapraszamy do Poznania na mierzenie buta"

Sprawdziłem stronę roll4life.pl mają tam fajne modele. Do nich również napisałem mail z tą samą prośbą.

Myślę, że to będą już wszystkie pytania. W razie wątpliwości będę pisał. Dziękuje bardzo za pomoc i poświęcony mi czas! :)
  • Strona:
  • 1
  • 2