Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 114 gości oraz 2 użytkowników.

• g_kamyk
  • Arryyyy
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie

TEMAT: RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko.

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 16 Kwi 2017 17:27 #57512

• Andreee
  • Andreee's Avatar
  • Platinum Boarder
Bardzo dobra cena
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 18 Kwi 2017 08:23 #57574

• Szafa76
  • Szafa76's Avatar
  • Moderator
W grudniu tak nie sypało jak w tej chwili sypie :blink: Wszyscy rolkarze używający aut uważać na drogach bo większość narodu ma już założone letnie gumy :whistle: W sumie to kto 30 lat temu słyszał o letnich oponach ,a zimy były ostrzejsze :) Kierowca w PRL-u był szczęśliwy jak do malucha czy dużego fiata w ogóle udało mu się dostać opony i jakoś dawali radę :) .

Re:RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 18 Kwi 2017 08:35 #57576

• Tomcat
  • Tomcat's Avatar
  • Platinum Boarder
A propos skarpet Artego. Link prowadził do modelu 750. Kolorystycznie bardziej pasuje mi model 160. Ta sama długość. Zaryzykować? ;-)

Re:RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 18 Kwi 2017 08:49 #57577

• Szafa76
  • Szafa76's Avatar
  • Moderator
Ja bym zaryzykował :) . Brałem model 750 :) ponieważ projektant akurat ten wzór kolorystyczny miał na promocji w trójpaku,poza tym żona stwierdziła że pasują mi do koloru oczu :woohoo: :laugh: .

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 18 Kwi 2017 23:05 #57627

• froniu
  • froniu's Avatar
  • Fresh Boarder
Ja ostatnio kupiłem takie , cena też ok a i produkt okazał się rewelacyjny , mega plus -zero zapaszku ,

sklep.rolla.pl/skarpety/1657-skarpetki-bike-silver.html

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 23 Maj 2017 18:08 #59040

• Szafa76
  • Szafa76's Avatar
  • Moderator
No to pierwsza kąpiel w tym sezonie na rolkach zafundowana przez potężną burzę która mnie dopadła zaliczona :) W pewnym momencie musiałem się schować w wiacie przystankowej lało tak że na asfalcie płynął strumień wody :silly: Sprzęt oczywiście do konserwacji i suszenia,ale 20km.udało się przejechać,wyścig z burzą przegrałem ale cóż takie życie :)

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 23 Maj 2017 22:21 #59047

• Andreee
  • Andreee's Avatar
  • Platinum Boarder
Do mnie ta sama ulewa dotarła około godz.20. Lało jak z cebra.

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 23 Maj 2017 22:25 #59048

• Tomcat
  • Tomcat's Avatar
  • Platinum Boarder
Już byłem w Wieliczce kiedy się rozpadało.
Pierwszy grupowy trening na zewnątrz o poszedł się ... :angry:

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 24 Maj 2017 06:08 #59055

aaa, ja w Gorlicach to nawet czekalem troche na burze... w sumie tego na rolkach (oraz gradu) jeszcze nie przerabialem ;)

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 24 Maj 2017 09:29 #59059

• Szafa76
  • Szafa76's Avatar
  • Moderator
Żona twierdzi że ja chyba lubię jeździć jak się błyska (coś w tym jest) :) .W sumie nie pierwszy raz ścigam się z burzą :). Niestety obecnie mam dosyć spore remonty w domu :blink: i jeszcze przez jakiś czas mniej czasu na rolki,więc muszę wykorzystywać każdą okazję do jazdy :) Faktem jest też to, że rolek używam do odstresowania się z racji tego ,że moja zawodowa praca nie jest pracą fizyczną natomiast mocno obciąża psychikę.Więc po prostu dla rozładowania negatywnych emocji zakładam rolki i zasuwam, nie chodzi o to żebym jechał super technicznie po prostu jadę po to żeby się zmęczyć i wyłączyć pewien rodzaj myśli. :)
Ostatnio zmieniany: 24 Maj 2017 10:00 przez Szafa76.

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 01 Cze 2017 15:23 #59241

• Szafa76
  • Szafa76's Avatar
  • Moderator
Wczoraj w akcie desperacji(brak czasu) wracając po nocy z pracy wstąpiłem z rolkami na Velo Dunajec.Nawinąłem 20km.,ale Panowie byłem pod wrażeniem jakie dwie laski śmigały na rolkach i to już po 7 rano ,normalnie szał gwizdka :woohoo: ,Uprzedzając komentarze :laugh: wiem że jestem żonaty,ale wzrok mam sokoli :silly: :)

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 30 Lip 2017 11:16 #61486

• Szafa76
  • Szafa76's Avatar
  • Moderator
Crossfaiery nadal żyją i mają się dobrze przy odpowiedniej konserwacji jeszcze parę sezonów wytrzymają.Nadal staram się śmigać jak najczęściej się da średnio 15-20 km na wyjściu głównie sam,synowie coś stracili zapał do rolek :( ,a na siłę zmuszał ich nie będę. Tym bardziej że młodszy regularnie trenuje piłkę nożną (miesiąc temu tytuł najlepszego obrońcy turnieju na Mistrzostwach Polski w Opolu w kategorii wiekowej U10 ) :) Starszy coraz częściej mnie podpytuje o sporty walki i techniki samoobrony.

Re:RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 30 Lip 2017 11:45 #61487

• Tomcat
  • Tomcat's Avatar
  • Platinum Boarder
Gratuluję synów :-)

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 14 Wrz 2017 22:07 #63260

• Szafa76
  • Szafa76's Avatar
  • Moderator
Sezon leci,crosfaiery co prawda nie wyglądają jak funkiel nówki ale po kolejnej wizycie u szewca i podratowaniu poprzecieranego linera spokojnie jeszcze pojeżdżą.But i szyna cały czas w pełni sprawne pomimo nabitych kilometrów,Am Wingi początkiem przyszłego sezonu pewnie pójdą do wymiany jednak odczuły że rolkarz ma słuszną wagę jak na rolkarza :) średnica zeszła im do mniej więcej 84mm z 90.Z czasem coraz mniej mnie kręci włączanie Navime. Powiem więcej bardzo rzadko zabieram ze sobą smartfona i mam spokój z nieoczekiwanymi telefonami z roboty i nie tylko.Biorę tylko swoją starą Nokię z kartą której numer ma żona i synowie,ale oni wiedzą że mają tylko dzwonić w wypadku wojny lub zagrożenia życia ;) :) Ogólnie zajawka rolkarska trwa cały czas ,ale na forum skupiam się głównie na wspieraniu Szyszkownika w moderacji i czytaniu nowinek rolkarskich.
Ostatnio zmieniany: 14 Wrz 2017 22:10 przez Szafa76.

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 15 Wrz 2017 00:40 #63261

• Andreee
  • Andreee's Avatar
  • Platinum Boarder
Podoba mi sie Twoja szyna :) jak bedziesz kiedyś handlowal nią, to jestem chetny na zakup:) Dobrze pasuje do skorupy Twistera. ;)
Ostatnio zmieniany: 15 Wrz 2017 00:41 przez Andreee.

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 15 Wrz 2017 06:04 #63263

crosfaiery co prawda nie wyglądają jak funkiel nówki ale [...] spokojnie jeszcze pojeżdżą
To samo mowie o swoich, mimo ze w zasadzie nowe R2 leza w szafie///
na forum skupiam się głównie na wspieraniu Szyszkownika w moderacji
Dzieki :) Niektore boty sa aktywne w poza moimi godzinami urzedowania :)
Ostatnio zmieniany: 15 Wrz 2017 06:07 przez Szyszkownik.

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 15 Wrz 2017 11:29 #63271

• Szafa76
  • Szafa76's Avatar
  • Moderator
Andreee wydaje mi się że moje rolki mają u mnie dożywocie jako całość więc możesz się nie doczekać :whistle: :) Ewentualnie jeżeli kiedyś padną buty to następne będą dokupione tak żeby iść w nową wielkość kółek ale z możliwością montażu szyny z crossfaierów.Szyszkownik jak na razie usuwanie botów idzie w miarę na bieżąco ,tak mi się wydaje.Ja swoich godzin urzędowania nie potrafię określić zaglądam jak mogę :) .A że wymieniłem smartfona na nowszy model to teraz bez strachu o przykre niespodzianki ;) mogę moderować z terenu,a nie jak do niedawna tylko z kompa.Szkoda tylko że zbanowane teksty wiszą cały czas w tle jako niewidoczne dla forumowiczów,ale niestety produkują liczbę tzw pustych stron na których dla zwykłego użytkownika nic nie widać.Powinno to być rozwiązane czasowo ,czyli np.jeżeli przez 3-dni mod nie przywraca usuniętego tekstu to z automatu powinien być on całkowicie kasowany.

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 16 Wrz 2017 10:08 #63337

Szkoda tylko że zbanowane teksty wiszą cały czas w tle jako niewidoczne dla forumowiczów,ale niestety produkują liczbę tzw pustych stron na których dla zwykłego użytkownika nic nie widać.Powinno to być rozwiązane czasowo ,czyli np.jeżeli przez 3-dni mod nie przywraca usuniętego tekstu to z automatu powinien być on całkowicie kasowany.
No wlasnie :( totalnie rozsypuja sie linki do forum, sa puste strony. Pisalem kiedys do Baartka - tylko on moze to permanentnie usunac.

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 16 Wrz 2017 11:37 #63338

• Szafa76
  • Szafa76's Avatar
  • Moderator
Zobaczymy,może moderatorom da się jeszcze rozszerzyć uprawnienia do całkowitego kasowania spamu.Chyba,że administracja boi się żeby nam nie odbiło od nadmiaru władzy ;) :laugh: Kurczę chciałem dzisiaj rano trochę pośmigać bo pogoda zgodnie z prognozą powinna zepsuć się dopiero po południu,a tu niespodzianka leje od rana :blink:
Ostatnio zmieniany: 16 Wrz 2017 11:44 przez Szafa76.

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 16 Wrz 2017 12:08 #63340

• damch
  • damch's Avatar
  • Senior Boarder
Miałem właśnie pytać czy coś się nie sypie, że 2-3 ostatnie strony z tematu są puste i jest to trochę wkurzające. Może mocniej ciśnijcie administratora.