Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 142 gości oraz 1 użytkownik.

• g_kamyk
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie

TEMAT: RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko.

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 01 Cze 2017 15:23 #59241

• Szafa76
  • Szafa76's Avatar
  • Moderator
Wczoraj w akcie desperacji(brak czasu) wracając po nocy z pracy wstąpiłem z rolkami na Velo Dunajec.Nawinąłem 20km.,ale Panowie byłem pod wrażeniem jakie dwie laski śmigały na rolkach i to już po 7 rano ,normalnie szał gwizdka :woohoo: ,Uprzedzając komentarze :laugh: wiem że jestem żonaty,ale wzrok mam sokoli :silly: :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 30 Lip 2017 11:16 #61486

• Szafa76
  • Szafa76's Avatar
  • Moderator
Crossfaiery nadal żyją i mają się dobrze przy odpowiedniej konserwacji jeszcze parę sezonów wytrzymają.Nadal staram się śmigać jak najczęściej się da średnio 15-20 km na wyjściu głównie sam,synowie coś stracili zapał do rolek :( ,a na siłę zmuszał ich nie będę. Tym bardziej że młodszy regularnie trenuje piłkę nożną (miesiąc temu tytuł najlepszego obrońcy turnieju na Mistrzostwach Polski w Opolu w kategorii wiekowej U10 ) :) Starszy coraz częściej mnie podpytuje o sporty walki i techniki samoobrony.

Re:RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 30 Lip 2017 11:45 #61487

• Tomcat
  • Tomcat's Avatar
  • Platinum Boarder
Gratuluję synów :-)

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 14 Wrz 2017 22:07 #63260

• Szafa76
  • Szafa76's Avatar
  • Moderator
Sezon leci,crosfaiery co prawda nie wyglądają jak funkiel nówki ale po kolejnej wizycie u szewca i podratowaniu poprzecieranego linera spokojnie jeszcze pojeżdżą.But i szyna cały czas w pełni sprawne pomimo nabitych kilometrów,Am Wingi początkiem przyszłego sezonu pewnie pójdą do wymiany jednak odczuły że rolkarz ma słuszną wagę jak na rolkarza :) średnica zeszła im do mniej więcej 84mm z 90.Z czasem coraz mniej mnie kręci włączanie Navime. Powiem więcej bardzo rzadko zabieram ze sobą smartfona i mam spokój z nieoczekiwanymi telefonami z roboty i nie tylko.Biorę tylko swoją starą Nokię z kartą której numer ma żona i synowie,ale oni wiedzą że mają tylko dzwonić w wypadku wojny lub zagrożenia życia ;) :) Ogólnie zajawka rolkarska trwa cały czas ,ale na forum skupiam się głównie na wspieraniu Szyszkownika w moderacji i czytaniu nowinek rolkarskich.
Ostatnio zmieniany: 14 Wrz 2017 22:10 przez Szafa76.

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 15 Wrz 2017 00:40 #63261

• Andreee
  • Andreee's Avatar
  • Platinum Boarder
Podoba mi sie Twoja szyna :) jak bedziesz kiedyś handlowal nią, to jestem chetny na zakup:) Dobrze pasuje do skorupy Twistera. ;)
Ostatnio zmieniany: 15 Wrz 2017 00:41 przez Andreee.

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 15 Wrz 2017 06:04 #63263

crosfaiery co prawda nie wyglądają jak funkiel nówki ale [...] spokojnie jeszcze pojeżdżą
To samo mowie o swoich, mimo ze w zasadzie nowe R2 leza w szafie///
na forum skupiam się głównie na wspieraniu Szyszkownika w moderacji
Dzieki :) Niektore boty sa aktywne w poza moimi godzinami urzedowania :)
Ostatnio zmieniany: 15 Wrz 2017 06:07 przez Szyszkownik.

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 15 Wrz 2017 11:29 #63271

• Szafa76
  • Szafa76's Avatar
  • Moderator
Andreee wydaje mi się że moje rolki mają u mnie dożywocie jako całość więc możesz się nie doczekać :whistle: :) Ewentualnie jeżeli kiedyś padną buty to następne będą dokupione tak żeby iść w nową wielkość kółek ale z możliwością montażu szyny z crossfaierów.Szyszkownik jak na razie usuwanie botów idzie w miarę na bieżąco ,tak mi się wydaje.Ja swoich godzin urzędowania nie potrafię określić zaglądam jak mogę :) .A że wymieniłem smartfona na nowszy model to teraz bez strachu o przykre niespodzianki ;) mogę moderować z terenu,a nie jak do niedawna tylko z kompa.Szkoda tylko że zbanowane teksty wiszą cały czas w tle jako niewidoczne dla forumowiczów,ale niestety produkują liczbę tzw pustych stron na których dla zwykłego użytkownika nic nie widać.Powinno to być rozwiązane czasowo ,czyli np.jeżeli przez 3-dni mod nie przywraca usuniętego tekstu to z automatu powinien być on całkowicie kasowany.

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 16 Wrz 2017 10:08 #63337

Szkoda tylko że zbanowane teksty wiszą cały czas w tle jako niewidoczne dla forumowiczów,ale niestety produkują liczbę tzw pustych stron na których dla zwykłego użytkownika nic nie widać.Powinno to być rozwiązane czasowo ,czyli np.jeżeli przez 3-dni mod nie przywraca usuniętego tekstu to z automatu powinien być on całkowicie kasowany.
No wlasnie :( totalnie rozsypuja sie linki do forum, sa puste strony. Pisalem kiedys do Baartka - tylko on moze to permanentnie usunac.

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 16 Wrz 2017 11:37 #63338

• Szafa76
  • Szafa76's Avatar
  • Moderator
Zobaczymy,może moderatorom da się jeszcze rozszerzyć uprawnienia do całkowitego kasowania spamu.Chyba,że administracja boi się żeby nam nie odbiło od nadmiaru władzy ;) :laugh: Kurczę chciałem dzisiaj rano trochę pośmigać bo pogoda zgodnie z prognozą powinna zepsuć się dopiero po południu,a tu niespodzianka leje od rana :blink:
Ostatnio zmieniany: 16 Wrz 2017 11:44 przez Szafa76.

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 16 Wrz 2017 12:08 #63340

• damch
  • damch's Avatar
  • Senior Boarder
Miałem właśnie pytać czy coś się nie sypie, że 2-3 ostatnie strony z tematu są puste i jest to trochę wkurzające. Może mocniej ciśnijcie administratora.

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 16 Wrz 2017 17:19 #63346

Napisz w uwagach do strony/forum - Bartek tam zaglada :) Nie wiem czy on moze to usunac hurtem czy tez musi recznie klikac kazdy spamowy post.

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 16 Wrz 2017 20:08 #63349

• damch
  • damch's Avatar
  • Senior Boarder
Chętnie bym to zrobił tylko nie wiem czy mi się na oczy rzuciło i nie widzę czy Ty jako moderator masz więcej opcji bo nigdzie nie widzę możliwości pisania uwag do forum/strony. Chyba, że masz na myśli "zgłoś moderatorowi", ale w sumie to zgłaszam Tobie.

Ps. naprowadź mnie ;)
Ostatnio zmieniany: 16 Wrz 2017 20:11 przez damch.

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 17 Wrz 2017 19:15 #63367

• Szafa76
  • Szafa76's Avatar
  • Moderator
Przed chwilą pisałem z adminem na fejsie,niestety zbanowane posty mogą całkowicie likwidować tylko ręcznie .Z tego co mi wytłumaczył to przegięcie z zabezpieczeniami może spowodować również trudności z postowaniem dla realnych użytkowników forum.

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 17 Wrz 2017 19:54 #63368

Czyli dobrze mi sie wydawalo ze wspominal ze moze tylko recznie. Sposob - zaktualizowac silnik forum... To jest jedyne jakie znam (a adminowalem/adminuje kilka) gdzie sa takie jaja ze spamem. Tak czy tak dobrze ze chociaz banowac sie da :)

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 17 Wrz 2017 20:02 #63369

• wolek
  • wolek's Avatar
  • Gold Boarder
Czyli to nie jest aktualna wersja?
Może trochę od tyłu - być może te posty ukryte są jakoś oznaczone, jeśli tak to zrobić kopię bazy i uruchomić wcześniej przygotowany skrypt który usunie take wiadomości z bazy.

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 17 Wrz 2017 20:16 #63371

Np. chcac dodawac artykuly na strone musisz recznie w tekscie wpisywac znaczniki html - to ta epoka ;)

Posty spamowe sa widoczne dla moderatorow i mozemy je przywrocic, dla Was owocuja pustymi stronami, ostatecznie moze je usunac tylko admin.

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 27 Wrz 2017 20:06 #63619

• Szafa76
  • Szafa76's Avatar
  • Moderator
Kurczę forum żyje,ludzie na nim są i piszą,można je wykorzystać w celach marketingowych,a ciężko od administracji wydębić jakieś poważniejsze zajęcie się nim ,posprzątanie i unowocześnienie silnika.Nie wiem czy jest to aż tak kosztowne czy pracochłonne bo się na tych kwestiach po prostu nie znam.Rozumiem że fejs zagarnia większość rynku,ale żeby aż tak.Chociaż w sumie forum Zico to też już wymarła pustynia i gdyby nie to że wyprodukowano na nim sporo wartościowych postów które są cały czas dostępne to nie byłoby tam po co zaglądać.

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 27 Wrz 2017 20:13 #63620

U nas jednak żyje. I uwazam ze forum w pewnych kwestiach ma przewage na fb gdzie co ciekawsze rzeczy po prostu z czasem giną w gąszczu roznych postow. Tu mamy nasze blogowe tematy i kto chce moze do nich zagladnac bez przewijania kilometrow ekranu.

Tylko jeden z artykulow jakie napisalem zostal zalinkowany na profilu fb. Wstawienie artykulu na strone to jest droga przez meke i cofniecie sie w czasie o minimum 20 lat w historii internetu. Forum trwa w niezmiennej postaci od swojego poczatku. Wiem bo jestem do poczatku.

Czy update jest mozliwy? Tez sie nie znam na tego typu rzeczach, tym bardizej ze tego silnika co tu nie widzialem nigdy i nigdzie indziej...

Przestaniemy banowac boty to forum umrze :(

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 04 Paź 2017 20:30 #63828

• Szafa76
  • Szafa76's Avatar
  • Moderator
Wczoraj poprzez fejsa poprosiłem admina o skasowanie niejakiego illogievasi twór ten od dwóch lat był zarejestrowany na forum ,nie opublikował ani jednego postu,spamu również nie wrzucał natomiast z tego co wyczaiłem pojawiał się przed wszystkimi większymi atakami spamu. Zasypywał również moją skrzynkę raportami o spamie,normalnie wyjątkowa czujność :woohoo: .Zobaczymy czy skasowanie go coś da na jakiś czas ,nie znam się na konstrukcji technicznej botów i nie mam pojęcia czy może istnieć coś takiego jak bot przewodnik który obserwuje forum i decyduje o atakach spamem.

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 05 Paź 2017 08:45 #63844

Ciekawe... Zobaczymy :)