Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 74 gości oraz 1 użytkownik.

• bartko
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie

TEMAT: RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko.

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 07 Mar 2019 07:42 #74475

forum zrobiło się niemalże rodzinne,sami starzy bywalcy
:D zobaczymy jak po tym sezonie :)
czy mozna zmienic uklad klawiszy na stronie
najprawodopodobniej nie. To jest kwestia designu, a zaprojektowanie ukladu w taki sposob jak jest tu, do tego bez potweirdzenia "czy na pewno chcesz - tak/nie" jest przykladem rozwiazania za ktore projektant powinien poleciec ze stanowiska od strzalu ;) Ksiazkowy przyklad tzw. "infrastruktury niewybaczajacej" :(

Dlatego ja w miare mozliwosci przegladam forum niezalogowany, tylko z kolei tu uciazliwe sa te puste strony :/
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 07 Mar 2019 08:11 #74476

• fasol
  • fasol's Avatar
  • Platinum Boarder
Rodzinny klimat na forum odpowiada większości organizowanych u nas zawodów :laugh: Rodzinne pikniki, spotkania, rozmowy, wszędzie uśmiechnięte gęby - niekiedy mocno zmęczone :D

"Konkurencyjne" forum chyba tez będzie reaktywowane - coś Zico pisał na fejsie.

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 07 Mar 2019 09:22 #74478

• qbajak
  • qbajak's Avatar
  • Platinum Boarder
fasol napisał:
"Konkurencyjne" forum chyba tez będzie reaktywowane - coś Zico pisał na fejsie.

Zobaczymy jak wyjdzie. Bo forum to nie tylko deklaracje adminów/założycieli ale przede wszystkim ludzie którzy na nim piszą i je czytają.

Nie mówię tu, że jedno forum jest tym jedynym słusznym a inne jest "be". Ale z deklaracji "reaktywujemy forum" może nic nie wyjść jeśli nie pójdzie za tym społeczność. Jakby nie było trzymam kciuki.

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 07 Mar 2019 15:36 #74481

Co do forum zico, to - kilka lat temu jak jeszcze bylo, a ja zaczynalem sie interesowac jazda szybsza i dluzszymi dystansami to atmosfere na nim odbieralem jako niezbyt przyjazna - ogolne odpowiedzi na konkretne pytania, generalnie "wiemy, ale nie powiemy".

Zobaczymy, ale tak jak wyzej - forum tworza ludzie :) Idea forum z truden przebija sie przez czasy fb, musi byc na nim cos czego tamte formuly nie zapewniaja. A np fb nie zapewnia docierania i systematyzowania informacji, nie mowiac juz o dotarciu do czegos po dluzszym czasie.

RB Crossfire 90-- eksploatacja,wrażenia i nie tylko. 07 Mar 2019 16:52 #74493

• Tomcat
  • Tomcat's Avatar
  • Platinum Boarder
Szyszkownik napisał:
A np fb nie zapewnia docierania i systematyzowania informacji, nie mowiac juz o dotarciu do czegos po dluzszym czasie.

Myślałem, że to tylko ja tak mam :laugh: