Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 86 gości oraz 1 użytkownik.

• bartko
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Z Rollerblade Lightning 03 na....?

Z Rollerblade Lightning 03 na....? 02 Kwi 2016 13:33 #49851

Czesc,

Jestem Pawel, mam 26 lat, 62 kg, 180 cm i stope rozmiar 40/41.

Jakies kilka lat temu kupilem uzywane Rollerblade Lightning 03 i mimo iz byly one rozmiaru 45 a ja normalnie nosze 41 to o dziwo swietnie mi sie na nich jezdzilo :laugh: Robilem nimi traski po asfalcie czasem po 30 km na raz i czesto po miescie oraz sciezkach rowerowych. Ogolnie swietne rolki bo lekko sie rozpedzaly i lekko chodzily, nic nie uwieralo. Jest tam tez jakis shock absorber wiec po miescie bylo w miare ok. Mysle jednak nad kupnem czegos w moim rozmiarze i nie chcialbym kupic czegos gorszego. Dalej zamierzam jezdzic glownie po miescie i sciezkach rowerowych. Dopiero teraz dowiedzialem sie ze rolki sa roznego rodzaju typu fitness, rekreacyjne, freeride czy do jazdy agresywnej. Z tego co sie orientuje to moje sa fitnessowe? A moze rekreacyjne? :lol: Bede szukal rolek uzywanych w okolicach Wroclawia. Prosilbym o jakas porade na jakiego rodzaju rolki powinienem sie patrzec? Ten sklep allegro.pl/rolki-salomon-pilot-9-pro-39-...alu-i6079261210.html jest 70 km od Wroclawia ale maja spory wybor uzywanych rolek. Nie wiem czy w samym Wroclawiu znajde cos lepszego? Czy wg was maja cos sensownego dla mnie?

Oprocz mnie, szukam tez rolek dla dziewczyny w rozmiarach 37/38 i ich przeznaczenie jest takie samo czyli miasto, sciezki rowerowe itp.

Z gory dziekuje za wszelkie porady i wyjasnienia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Z Rollerblade Lightning 03 na....? 03 Kwi 2016 09:10 #49892

Podbijam. Czy jest ktos w stanie cos doradzic? Czy kolka 80mm beda wystarczajace do jazdy rekreacyjnej po miescie? Czy te Salomony z linku wygladaja ok i czy spelnia sie w jezdzie po miescie, bo po sciezkach rowerowych to pewnie tak. Nie sa za bardzo wyjezdzone? Czym sie one przykladowo roznia od moich fitnessowych rollerblade lightning 03 www.inlineskates.com/Rollerblade-Lightni...073P,default,pd.html ?

Z Rollerblade Lightning 03 na....? 03 Kwi 2016 10:44 #49894

Kola mocno zjezdzone, ale jak obrocisz to jeszcze pojezdzisz.

Salomon robil mega dobre rolki, pamietam ze jak przestal to mnie ta wiadomosc zmartwila. Rolki byly jak ich buty: solidne, wygodne i wtrzymale. Za te cene bralbym. Kolka i tak z czasem do wymiany.

Z Rollerblade Lightning 03 na....? 03 Kwi 2016 13:03 #49903

Dzieki za rzeczowa opinie. Czy jazda na tych Salomonach mocno bedzie sie roznila od tej na moich fitnesowych lightningach? Wiem ze glupie pytanie, bo pojade i przymierze to bede wiedzial ale z punktu widzenia laika powinno byc identycznie. Ogolnie ciezko mi zauwazyc jakies wieksze roznice miedzy tymi rekreacyjnymi Salomonami a fitnesowymi lightningami.

Z Rollerblade Lightning 03 na....? 03 Kwi 2016 13:06 #49904

Pojedz i przymierz to bedziesz wiedzial B)

Z Rollerblade Lightning 03 na....? 07 Kwi 2016 09:35 #50044

Tak tylko napiszę, że wczoraj byłem testować rolki Salomon Pilot Pro 9 i je kupiłem. Nie zawiodłem się na Salomonie, but mega wygodny, szczególnie, że teraz mam dopasowany rozmiar. Kupiłem też drugą parę dla dziewczyny Salomon Magnesium 3D z kołami 80mm. Też je testowałem i jeżdżą podobnie. Rolki bardzo szybkie. Jeżdżą tak samo szybko jak moje Rollerblade Lightningi 03. Do jazdy po ścieżkach i zwiedzania miasta będą w sam raz.

BTW. Rollerblade Lightning 03 rozmiar 45 są na sprzedaż :D
  • Strona:
  • 1