Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 51 gości oraz 4 użytkowników.

• Andreee
  • Sebu
  • Joannap
  • robertp
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Rolki ze zdejmowanymi płozami

Rolki ze zdejmowanymi płozami 05 Kwi 2016 16:50 #50000

• Asieła
  • Asieła's Avatar
  • Fresh Boarder
Witajcie, potrzebuję pomocy!!!
Zjeździłam całą stolicę w poszukiwaniu rolek ze zdejmowanymi płozami (nie takimi wymiennymi na łyżwę, a takimi co można zdjąć szybkim ruchem płozę z buta przejść 300 metrów po nienadającym się do jazdy podłożu lub wejść do sklepu i szybko z powrotem być na kółkach), wszyscy mówą że taki sprzęt nie zniknął z rynku, ale... nigdzie nie mogę takich dostać. Mój brat z 10/15 lat temu dostał takie (sts hypno) i bardzo mi się spodobały. Będę wdzięczna za jakąkolwiek informację na ten temat :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:Rolki ze zdejmowanymi płozami 05 Kwi 2016 17:22 #50002

• Tomcat
  • Tomcat's Avatar
  • Platinum Boarder
AsieÅa napisał:
Witajcie, potrzebuję pomocy!!!
Zjeździłam całą stolicę w poszukiwaniu rolek ze zdejmowanymi płozami (nie takimi wymiennymi na łyżwę, a takimi co można zdjąć szybkim ruchem płozę z buta przejść 300 metrów po nienadającym się do jazdy podłożu lub wejść do sklepu i szybko z powrotem być na kółkach), wszyscy mówą że taki sprzęt nie zniknął z rynku, ale... nigdzie nie mogę takich dostać. Mój brat z 10/15 lat temu dostał takie (sts hypno) i bardzo mi się spodobały. Będę wdzięczna za jakąkolwiek informację na ten temat :)
A Powerslide Doop nie starczy?

pzdr T

Rolki ze zdejmowanymi płozami 05 Kwi 2016 17:47 #50004

• Asieła
  • Asieła's Avatar
  • Fresh Boarder
no właśnie wydaje mi się że to słaby pomysł,
miałam to w rękach i wydaje mi się to mniej praktyczne, wygodne i mijające się trochę z celem, więc jednak pozostaję przy swojej koncepcji.
dzięki za dobre chęci i pozdro
  • Strona:
  • 1