Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 264 gości oraz 4 użytkowników.

• Andreee
  • Tomcat
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Inna długość śruby + pytanie o kółka

Inna długość śruby + pytanie o kółka 08 Wrz 2016 20:58 #54181

• Maverick
  • Maverick's Avatar
  • Fresh Boarder
Hej
Mam rolki Powerslide Imperial One 80 i jedna śruba mi się ukręciła, wykręcić ją wykręcę ale zanim to zrobię chce mieć gotową do wkręcenia nową śrubę, żeby nie mieć przestoju w jeździe, i tu moje pytanie czy będzie jakiś problem jak zamiast śruby 35mm włożę 37.2mm będzie tylko gwint bardziej wystawał czy może być jakiś większy problem? Bo ogólnie nie chce kupować zestawu 8 śrub ani nie opłaca się zamawiać przez neta śrubę za 10zł gdzie przesyłka mnie wyniesie tyle samo. Dokładnie chce zamienić na taką bladeville.pl/p/sruby-tulejki-126/powers...0%5D=31#.V9GzVK3_gqI
Ostatnio zmieniany: 09 Wrz 2016 08:42 przez Maverick.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Inna długość śruby 09 Wrz 2016 01:33 #54183

• Sainti
  • Sainti's Avatar
  • Platinum Boarder
Nie będzie problemu.

Mi też się jedna śrubka popsuła i ja z kolei zamieniłem na krótszą, taką: bladeville.pl/p/sruby-tulejki-126/powers...que-axle-1-szt-11890. Jeżdżę już z nią ponad rok, przekładam kółka dość często i nic się nie dzieje.

Jak masz blisko Bladevilla, to może na miejscu mają śruby odpowiedniej długości? Prowadzą w sklepie też serwis, więc jakieś części pewnie mają luzem, a nie w zestawach jak na stronie.

Inna długość śruby + pytanie o kółka 09 Wrz 2016 08:42 #54185

• Maverick
  • Maverick's Avatar
  • Fresh Boarder
No właśnie tak zrobię najpierw do sportrabel wpadnę bo mam bliżej może będą mieli takie.
W każdym razie wiem na czym stoję dzięki :)

Edit:
Takie pytanie o banana jak miałbym zrobić tak że na przód i tył kółka 76mm a środek 80mm to jak potem to ma się z przedkładaniem kółek? zamieniam tylko stronami czy są na to inne metody?

Inna długość śruby + pytanie o kółka 09 Wrz 2016 10:45 #54193

• Sainti
  • Sainti's Avatar
  • Platinum Boarder
Z przekładaniem kół z bananem jest kilka sposobów. Takie podstawowe wypisane są tutaj: miedzykubkami.pl/jak-dbac-o-kolka-slalomowe/

Ja najczęściej stosuje ten nr 3, czyli zamieniam skrajne na krzyż, a środkowe tylko stronami. Czasami jednak zmieniam w trochę inny sposób, ale to już zależy od profilu kółek. Z czasem zauważysz jak ścierasz kółka i będziesz mógł dostosować sposób przekładania pod siebie.

Inna długość śruby + pytanie o kółka 09 Wrz 2016 12:33 #54195

• Maverick
  • Maverick's Avatar
  • Fresh Boarder
Ooo super pamiętam, że raz to czytałem. Teraz tylko kupić nowe kółka 80mm i 76mm i mieć je tylko do slalomu.
Dzięki:)
  • Strona:
  • 1