Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 194 gości oraz 3 użytkowników.

• Andreee
  • Sainti
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: athleteshop.co.uk - sklep którego warto unikać !!!

athleteshop.co.uk - sklep którego warto unikać !!! 21 Cze 2018 16:10 #69101

• wulisu
  • wulisu's Avatar
  • Gold Boarder
Witam
Postanowiłem że już czas zamieścić post z ostrzeżeniem żeby nie kupować nic z tego sklepu www.athleteshop.co.uk
Dlaczego, już wyjaśniam.
Złożyłem tam zamówienie na kółka bo mieli w dobrej cenie RB Hydrogeny 90 mm dzień później pomyślałem że dokupię dla syna jeszcze jedna kółka, skontaktowałem się ze sklepem czy mogą dodać do zamówienia żebym nie płacił 2 razy za wysyłkę.
Niestety z jakiś powodów mi nieznanych, nie było można.
Zaproponowali że mogę anulować zamówienie i złożyć nowe i dostanę zwrot pieniędzy.
Tak też zrobiłem dostałem jeszcze kod zniżkowy i wszytko wyglądało obiecująco.
Po złożeniu 2 zamówienia czekałem na nowe kółka i zwrot pieniędzy za pierwsze anulowanie zamówienie.
Czas oczekiwania od 7-14 dni więc czekałem , 15 dnia napisałem do nich że nie otrzymałem zwrotu , po czym napisali mi że pierwsze zamówienie nie zostało w ogóle anulowane !!! i przekierowane do działu finansowego żeby dokonać zwrotu. W międzyczasie otrzymywałem maile że dostawa na drugie zamówienie się przesunie i że przepraszają. W końcu po 20 dniach coś ruszyło, otrzymałem numer trakingowy i czekałem aż przyjdzie paczka. Paczka przyszła i owszem w dużym pudle myślę sobie w końcu chociaż kółka dostałem , otwieram pudło a tam kółka owszem są , ale tylko te dla syna ! Myślałem że mnie krew zaleje. Kolejne maile kolejny opis. Na chwilą obecną zostałem skasowany za 2 zamówienia , otrzymałem jedno niekompletne i zero zwrotu za pierwsze zamówienie. Mija właśnie 21 dni , w międzyczasie dopiero teraz zacząłem sprawdzać opinie o tym sklepie i włosy na głowie mi się zjeżyły.
Tak więc zdecydowanie odradzam pomimo że sklep sprawia wrażenie dobrze wyglądającego.
Nie wiem co dalej próbowałem dzwonić numer oczywiście nie działa.
To tyle jak się coś zmieni dopiszę co i jak.
Ostatnio zmieniany: 21 Cze 2018 16:57 przez Szyszkownik.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Sklep którego warto unikać !!! 21 Cze 2018 16:24 #69102

• joca666
  • joca666's Avatar
  • Gold Boarder
No ja tam prawie kask kupiłem ale na szczęście czas oczekiwania mnie odstraszył a Bladeville Gdańsk sprzedało nawet taniej :) opinii nie czytałem ale faktycznie strona poza lichym tłumaczeniem wygląda OK

Powodzenia w walce o kasę mnie też takie sytuacje strasznie wkurzają i nawet kosztem kilku złotych drożej jak nie mam 100 % pewności wole opcje za pobraniem
Ostatnio zmieniany: 21 Cze 2018 16:25 przez joca666.

Sklep którego warto unikać !!! 21 Cze 2018 16:40 #69103

• wulisu
  • wulisu's Avatar
  • Gold Boarder
Ja zamawiałem że strony anglojęzycznej gdzie wszystko wygląda ok ale niestety, okazuje się że nie jest. Przestrzegam raz jeszcze przed tym sklepem.

Sklep którego warto unikać !!! 21 Cze 2018 16:45 #69104

• Andreee
  • Andreee's Avatar
  • Moderator
Ha ha... kiedyś jakaś dziewczyna kupiła rolki w ich holenderskiej filii i nie dotarły nigdy:) po jakimś czasie i proszeniu oddali kasę.

Dzsklep. Szkoda że ludzie patrzą na cenę i głupoty piszą. Wiele razy na wrotkatskim targu jeśli ktoś wstawi nowe rolki w normalnej cenie. Pojawiają się tzw "fachowcy" piszący, że w sklepie X jest taniej...
Rolki należy kupować w prawdziwych sklepach o określonej renomie.
Ostatnio zmieniany: 21 Cze 2018 16:47 przez Andreee.

Sklep którego warto unikać !!! 21 Cze 2018 17:03 #69105

• Tomcat
  • Tomcat's Avatar
  • Platinum Boarder
Niektóre towary miewali w super cenach. Takich nie do uwierzenia.
Np. kamerki sportowe.

Ale mam taki dziwny zwyczaj, że czytam opinie o sklepie zanim tam złożę zamówienie.

Czasami tego BHP zaniedbam i potem żałuję. Tak było z oleole.pl... Mój błąd polegał na kupieniu na raty przez internet, a potem oni zj*#ali towar przy dostawie i okazało się, że to ostatnia sztuka i się okazało, że nikt nie jest zainteresowany anulowaniem zakupu... Wysłałem im już przedsądowe wezwanie do zapłaty i dopiero...
Ostatnio zmieniany: 21 Cze 2018 17:06 przez Tomcat.

Sklep którego warto unikać !!! 21 Cze 2018 17:13 #69106

• wulisu
  • wulisu's Avatar
  • Gold Boarder
Mi szczerze mówiąc nie przyszło do głowy żeby sprawdzać ten sklep sklep wygląda na dużą sieć , wcześniej nic tam nie kupowałem ,nie było powodu żeby nie spróbować.
Odezwali się że nie mają na stanie tych kółek i czy nie chcę Supreme , odmówiłem i powiedziałem że chcę zwrot pieniędzy, i znowu będzie kolejne czekanie 14 dni. Jest jakieś światełko w tunelu.
Z dużych sieci sklepów polecam
www.skatepro.uk
kupowane wielokrotnie świetna obsługa szybka dostawa, super kontakt telefoniczny.

athleteshop.co.uk - sklep którego warto unikać !!! 21 Cze 2018 17:16 #69107

• Andreee
  • Andreee's Avatar
  • Moderator
Specjalizują się w promocjach na rolki powerslide :laugh: niektóre ceny były atrakcyjne.
Nie wiem jak teraz, bo szkoda mi czasu tam wchodzić.

To jeszcze nie. Teraz jest plaga sklepów, które wysyłają jakieś rzeczy prosto z chin. Najczęściej są to całkowicie inne rzeczy niż zamowilismy. Np zamawiamy spodnie, a przesyłają krótkie spodenki :laugh: tego jest sporo i trzeba uważać.
Na ich stronie nie wygląda to podejrzanie. Nikt nie przypuszcza że towar będzie szedł z Chin kilka tygodni.
Często z okularami słonecznymi tak robią. Wysyłają podroby albo nic nie wysyłają i pobierają kasę. A kupujący w Internecie podaje dane karty itp itd.
Ostatnio zmieniany: 21 Cze 2018 17:19 przez Andreee.

athleteshop.co.uk - sklep którego warto unikać !!! 21 Cze 2018 19:30 #69110

Kiedyś tam chciałem zamówić kółka UC 90mm, dobrze, że się rozmyśliłem, bo istny cyrk patrzę.
W Polsce też tak miałem z jednym meblarskim sklepem, to dopiero przedsądowe wezwanie do zapłaty pomogło w odzyskaniu kasy.

athleteshop.co.uk - sklep którego warto unikać !!! 10 Lip 2018 16:04 #69691

Dziękujemy za informację ;) Będzie to przestroga dla innych, jak widać warto kupować w sprawdzonych sklepach i wspierać polską gospodarkę :D

athleteshop.co.uk - sklep którego warto unikać !!! 19 Lip 2018 16:26 #69914

• wulisu
  • wulisu's Avatar
  • Gold Boarder
Happy end. Udało mi się odzyskać pieniądze nie wiem czy to sprawka banku któremu zgłosiłem problem czy też była strona na której było można złożyć reklamację. Zatem temat zamknięty.
  • Strona:
  • 1