Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 26 gości oraz 1 użytkownik.

• Sainti
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Ośki

Ośki 07 Wrz 2018 14:08 #71356

• Andreee
  • Andreee's Avatar
  • Moderator
fasol napisał:
Andreee napisał:
Te innowacje i przesciganie sie w pomyslach... Ja cierpliwie czekam na DUOSKATES - czyli nastepce obecnego TRISKATES :D

To chyba przespałeś premierę ;D

Oj taaak, sa takie, zwlaszcza terenowe.
Ja natomiast czekam na oficjalna premiere jakiegos producenta z adnotacja, "dwa kola ma wiecej zalet niz 3 kola" :)
Oczywiscie zart. :laugh:
Malo tego. Ostatnio bardzo powaznie biore pod uwage zakup Triskate na miasto.
Szkoda ze te Nexty cos mi nie spasowaly. Musialbym jeszcze te zwykle - biale - przymierzyc, moize one inaczej leza - inny liner. Bo jesli Triskate, to raczej maksymalnie 3x100.
Moze gdyby bylo po staremu, czyli przeskok skorupy o jeden rozmiar dalej - 41 i 42. Jednak porownujac do skorupy i calego buta z EDGE, to Next jest troche szerszy. W piecie jest duuzo szerszy od Edge. Ale w palcach jest troche waski. Na pewno Next jest szerszy od Imperiala. Bardziej mi on przypomina szerokoscia SEBY FR. Edge natomiast, to jedne z wezszych modeli. Dla kogos z chuda i dluga stopa.
Ostatnio zmieniany: 07 Wrz 2018 14:15 przez Andreee.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ośki 07 Wrz 2018 14:12 #71357

• Tomcat
  • Tomcat's Avatar
  • Platinum Boarder
Andreee napisał:
W piecie jest duuzo szerszy od Edge. Ale w palcach jest troche waski.

Czyli jak Imperiale i klasyczne twistery. I musiałem wybrać twistery chociaż wolałbym imperiale.

Ośki 07 Wrz 2018 14:24 #71358

• Andreee
  • Andreee's Avatar
  • Moderator
Tomcat napisał:
Andreee napisał:
W piecie jest duuzo szerszy od Edge. Ale w palcach jest troche waski.

Czyli jak Imperiale i klasyczne twistery. I musiałem wybrać twistery chociaż wolałbym imperiale.

U mnie Twistery stare w palcach na szerokosc byly idealne. W kostce troche waskie ( suszarka w ruch poszla) a w piecie OK z lekkim luzem, ktory nie przeszkadzal. Imperiale na calej dlugosci wezsze dla mnie byly.
I teraz najwazniejsze - przeskoki w rozmiarowce skorupy.
Twister 40.5 - 41 OK
Imperial 41 - 42 ZA WASKI

Wczoraj mierzylem liner Seba Balance. Nie warty swojej ceny. Rozczarowalem sie. Ten z Nextow Pro 100 razy lepszy. Wiecej luzu w bucie mialem z Balancem niz w zwyklym. Podeszwa cienka, pianki w okolicy kostki byle jakie. Majac na stopie Balance i tego nowego FR, czuc bylo roznice. Liner z nowych FR bardzo fajny.
Wiecej sie spodziewalem po linerze Balance. A! sznurowki trzeba sobie samemu dokupic, bo nie ma w komplecie :D Kpina!
Ostatnio zmieniany: 07 Wrz 2018 14:26 przez Andreee.

Ośki 30 Maj 2019 13:39 #75893

• Bushid0
  • Bushid0's Avatar
  • Fresh Boarder
Nie będę pisał nowego tematu więc tutaj napisze. Mam do wymiany dwie śruby (oski) w roces metropolis. Moja ośka ma 36mm długości całkowitej oraz długość samego ''wałka" 26mm nie mogę znaleźć identycznych. I pytanko czy takie jak na zdj mogą byc? resztę parametrów mam taką sama jak na zdj. gwint 7mm, 3mm i srednice śruby.
śruba z plozy po wkreceniu wystaje 1mm.

Screenshot_20190530_133034_com.android.chrome.jpg

W sumie znalazłem jakas, ale jest napisane, ze do magnezownych ploz, jest jakaś różnica? I widzę, ze na torxa wejscie nie na imbusa. Sa jakies tytanowe śruby albo coś?

Screenshot_20190530_143222_com.android.chrome.jpg
Ostatnio zmieniany: 30 Maj 2019 14:36 przez Bushid0.

Ośki 30 Maj 2019 14:50 #75894

• Sainti
  • Sainti's Avatar
  • Platinum Boarder
Magnezowe szyny mają grubsze ścianki, więc ośki do nich są trochę dłuższe, poza tym różnic nie ma. Możesz spokojnie wkręcić zarówno jedną, jak i drugą.
  • Strona:
  • 1
  • 2