Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: SALOMON CHILL LX 499PLN?

SALOMON CHILL LX 499PLN? 07 Kwi 2007 19:43 #4346

Witam po raz pierwszy :)

I od razu pomêczê Was pytaniem :)

Ostatnio mo¿na kupiæ za 499 z³ na allegro rolki SALOMON CHILL LX. Czy s±dzicie ¿e warto zap³aciæ za nie pó³ tysi±ca z³otych? Nigdy wcze¶niej nie je¼dzi³em, ale nie staæ mnie na to ¿eby za sezon kupowaæ co¶ nowego. Ciê¿ko cokolwiek w necie znale¼æ na ich temat. Ten sam sprzedawca ma te¿ SALOMON MOTION 7.2 za t± sam± cenê ale nie moje rozmiary.

Pozdrawiam i ¿yczê smacznych ¶wi±t!

PS. Szperam ostatnio po krakowskich sklepach ale poza konstrukcjami za min. 650 z³ zupe³nie nic nie ma. Sprzedawcy twierdz± ¿e jeszcze tegorocznych dostaw nie mieli. Mo¿e polecicie jakie¶ miejsce lub model?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:SALOMON CHILL LX 499PLN? 09 Kwi 2007 09:35 #4381

• bunio
  • bunio's Avatar
  • Fresh Boarder
w INTERSPORCIE mo¿na kupiæ w promocji salomony motion 7,2 za 299 z³. Wydaj± siê ok. - te¿ zastanawiam siê nad wymian± moich rocesów - p³oza ALU i ABEC 5..... Nie wiem tylko jak wygl±da sparawa dostêpno¶ci poszczególnych numerów...

Re:SALOMON CHILL LX 499PLN? 09 Kwi 2007 09:41 #4382

• bunio
  • bunio's Avatar
  • Fresh Boarder
Co do patentu z wyci±ganym butem w rolkach CHILL LX, to wg mnie rozwi±zania \"wszystko w jednym\" nie zawsze siê sprawdzaj±..... NIe wiem czy wystarczaj±co usztywniona bêdzie stopa, trzeba by by³o przymierzyæ w którym¶ ze sklepów. Poza tym odno¶nie kupowania salomona to trzeba wzi±æ pod uwagê zani¿on± numeracjê...

Re:SALOMON CHILL LX 499PLN? 09 Kwi 2007 10:43 #4383

• onie
  • onie's Avatar
  • Fresh Boarder
podobnie jak poprzednik, a co do ceny to wg mnie drogo jak na rolki rekreacyjne.
  • Strona:
  • 1