Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 66 gości oraz 2 użytkowników.

• Tomcat
  • ifryt
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: L.A.SPORTS- ABEC 7Płoza alumin. ??

L.A.SPORTS- ABEC 7Płoza alumin. ?? 04 Cze 2006 23:15 #810

• Subey
  • Subey's Avatar
Witam

Chcialbym kupic rolki do jazdy rekreacyjnej na Allegro sporo jes rolek firmy L.A.SPORTS- ABEC 7P³oza alumin i sie zastanawiam czy warto takie cos kupic ;/ nie wymagam od rolek duzo ale nie chce aby mnie zniechecily do jazdy. Zastanawialem sie tez czy nie do³o¿yæ kaski i kupic Salomony a nawet mo¿e K2 ESCAPE LS_MEN'S_NOWE

Chcialbym, zeby rolki by³y w miare lekkie. Salomony Thundery sa dla kobiet prawda, wiec odpoadaja
Adresy na allegro:

www.allegro.pl/show_item.php?item=106601...a%C5%82+wys%C5%82any.
www.allegro.pl/item108247377_hit_nowe_ro..._7ploza_alumin_.html
www.allegro.pl/show_item.php?item=107907628
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:L.A.SPORTS- ABEC 7Płoza alumin. ?? 04 Cze 2006 23:52 #811

• bartko
  • bartko's Avatar
  • Administrator
Tak patrze na te LA.Sports i wygladaj± mi na do¶æ tandetne. Patrz±c na cenê te¿ nie oczekiwa³bym porz±dnych rolek. Poza tym nie jest to raczej znana marka w Polsce. Optowa³bym raczej za sprawdzon± mark±.

Je¶li mia³bym wybieraæ z tych 3 wzi±³bym Salomony. K2 maj± gorsz± p³ozê.

A tak w ogóle to chyba nie chcesz kupowaæ rolek, których nie przymierza³e¶? Wybra³e¶ aukcje z Krakowa wiêc przymierz koniecznie przed zakupem, je¶li masz tak± mo¿liwo¶æ.

Re:L.A.SPORTS- ABEC 7Płoza alumin. ?? 05 Cze 2006 11:00 #813

• Subey
  • Subey's Avatar
wiem wlasnie wybieralem aukcje tylko z Krakowa bo bede je sprawdzal czy pasuja. Aha czyli bede siê zastanawia³ pewnie nad Salomonami. Dzieki za rade. :)

Re:L.A.SPORTS- ABEC 7Płoza alumin. ?? 05 Cze 2006 15:45 #816

• theCrow
  • theCrow's Avatar
  • Senior Boarder
witam !

w tamtym roku mialem rolki LA Sports model srebrno-czerwnono-czarny, ktorych pozbylem sie na poczatku tego sezonu
Nie polecam.
Kiepskie wykonanie, kiepsko trzymaja stope, plastik skrzypi podczas jazdy, pisze abec7 ale duzo sie nie roznia od abec3 w roces'ach ktore teraz mam

Wybralbym salomony, ale tez pod warunkiem wczesniejszego przymierzenia(kolega kiedys kupowal rolki w sklepie, wstepnie wybral salomony, ale po przymierzeniu stwierdzil ze sa bardzo niewygodne, ostatecznie kupil roces'y albo rollerblade'y - nie pamietam dokladnie)

pozdrawiam i zycze udanego wyboru

Re:L.A.SPORTS- ABEC 7Płoza alumin. ?? 05 Cze 2006 17:49 #817

• Subey
  • Subey's Avatar
hmm to mo¿e bym jednak ruszy³ swoje 4 litery i pojechal do jakiegos dobrego sklepu. Narazie mam zamiar umowic sie z kolesiem co sprzedaje sprzet salomona na allegro i przymierzyæ rolki jakie ma. Jak nie wyjdzie to pewnie jakis sklep zostaje. Na zakopianke chyba wyrusze popatrzec

Re:L.A.SPORTS- ABEC 7Płoza alumin. ?? 05 Cze 2006 18:30 #818

• Jakbson
  • Jakbson's Avatar
hejka,

zerknij wpierw na ocene sklepów na naszym forum to pierwsze primo;
drugie primo to to, ze ceny w sklepach moga sie roznic i czasami warto ruszyc sie w troche wiecej miejsc;
po trzecie primo pamietaj, ze masz do wyboru salomony, rocesy, rollerblady, K2, fila (tez fajny sprzet) (bo widze, ze nastawiles sie na jedna marke i to w dodatku jej nie mierzac);

To by bylo na tyle :laugh:

Pozdro

Re:L.A.SPORTS- ABEC 7Płoza alumin. ?? 22 Cze 2006 18:06 #1105

• Subey
  • Subey's Avatar
  • Gold Boarder
Juz kupilem. Salomony motion 5 :) I jak ³adniej jezdza :D
Jazda w Krakowie sie nie naciesze bo mykam do siebie.
  • Strona:
  • 1