Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 201 gości oraz 0 użytkowników.

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Sprzedam roleczki do jazdy agresywnej Remz OS.4o

Sprzedam roleczki do jazdy agresywnej Remz OS.4o 31 Lip 2017 21:12 #61516

• Gruben
  • Gruben's Avatar
  • Fresh Boarder
Witam serdecznie. Posiadam roleczki Remz OS4 na sprzedaż. Stan bardzo dobry - jeżdżone tylko 1 sezon i niekatowane. Remzy to wysoka półka, jeśli chodzi o rolki do jazdy agresywnej. Szerokie plejty ułatwiają grindy. But bardzo wygodny, jednak kończę przygodę z rolkami, już mnie nie kręcą. Sprzedaję w konfiguracji boot only, ale możemy się dogadać co do dodania płozy z kółkami i łożyskami. Łożyska Undercover ABEC 7 po rozebraniu, wyczyszczeniu (kąpieli w rozpuszczalniku), nasmarowaniu i zamknięciu. Wszelkie szczegóły możemy omówić tu na forum jak i na Facebooku. Istnieje możliwość wystawienia na Allegro, a także wysyłki za pobraniem. Wszystko wedle woli Kupującego. Zapraszam do kontaktu. Cena, jaka mnie interesuje to 199 złotych. Więcej zdjęć oczywiście mogę zrobić.
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Sprzedam roleczki do jazdy agresywnej Remz OS.4o 01 Sie 2017 00:26 #61529

• Sainti
  • Sainti's Avatar
  • Platinum Boarder
Uwielbiam takie ogłoszenia. Wszystko pięknie rozpisane, zdjęcia zrobione, ale najważniejszej informacji o rozmiarze brak. :laugh:

Przepraszam autora. Nie jestem zainteresowany, ale prawie zawsze jak przeglądam oferty to trafiam na coś podobnego i w końcu musiałem się tym podzielić. ;)

Sprzedam roleczki do jazdy agresywnej Remz OS.4o 01 Sie 2017 13:41 #61534

• Gruben
  • Gruben's Avatar
  • Fresh Boarder
Rozmiar to 43 XD
  • Strona:
  • 1