Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 97 gości oraz 0 użytkowników.

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: [SPRZEDAM] używane rolki SPOKEY SKYLAR R 45 28.5cm

[SPRZEDAM] używane rolki SPOKEY SKYLAR R 45 28.5cm 11 Sie 2019 12:48 #76956

Witam, mam do sprzedania rolki Spokey Skylar rozmiar 45/ok. 28.5cm wkładka. Zdjęcia odzwierciedlają rzeczywisty stan produktu, stan rolek oceniam na bardzo mocne 7.5-8/10. Rolki posiadają normalne ślady użytkowania codziennego, na rolkach jeździłem sporadycznie w tamte wakacje. Sprzedaje z powodu kontuzji i od tamtej pory nie miałem rolek na nodze. Liner w bardzo dobrym stanie, nie posiada przetartych pięt ani żadnej dziury czy konkretnych wygniecień, na zewnątrz rolki (skorupa) wygląda troszkę gorzej, mam na myśli jakieś lekkie zadrapania co jest normalne przy jeździe na rolkach i położeniu nóg na asfalcie dla odpoczynku. Do rolek posiadam fabryczne kółka do slalomu którymi raz się wybrałem na dystans około 500m co jest na kółka nic, widać ich stan rzeczywisty na zdjęciach, sprzedaję razem z kółkami na których sam śmigałem.
Do ceny rolek proszę doliczyć koszty wysyłki. :)

Cena jak narazie 200zł ;)

Zapraszam do kupna oraz kontaktu, możliwa bardzo malutka negocjacja oraz odbiór osobisty! :)
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 11 Sie 2019 12:48 przez DeMatuZero. Powód: zmiana w opisie na "cm" bo było "c" samo
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1