Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: zasady postowania, ważne!

zasady postowania, ważne! 07 Kwi 2007 20:20 #4351

• fredi
  • fredi's Avatar
  • Expert Boarder
Witam,

Dla u³atwienia nam wszystkim orientacji na tym forum przedstawiam Wam zasady konstrukcji postów na tym forum.
Je¶li chcecie siê umówiæ na rolki w dany dzieñ koniecznie w temacie umie¶cie dzieñ tygodnia i datê, kiedy chcecie wspólnie poje¼dziæ.
W tre¶ci posta wpiszcie resztê, czyli godzinê i miejsce. Dziêki temu wszystko bêdzie jasne i proste.
GG: 3115526
http://www.piotr.friedberg.pl/wp-content/themes/piotr_theme/favicon.icoMój sajt :: eMarketing Blog
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:zasady postowania, ważne! 18 Sie 2008 00:08 #17082

• Rozallka
  • Rozallka's Avatar
  • Fresh Boarder
:) witam, jestem tu po raz pierwszy. Gdzie się spotyka Wrocław na rolkach? Ja jeżdżę w Radwanicach, nie znam miejsc, gdzie można pojeździć we Wrocku. Może podacie mi jakieś ciekawe miejsca?

O:zasady postowania, ważne! 18 Sie 2008 07:05 #17083

• slesh
  • slesh's Avatar
  • Platinum Boarder
fredi napisał:
Witam,

Dla ulatwienia nam wszystkim orientacji na tym forum przedstawiam Wam zasady konstrukcji postów na tym forum.
Jesli chcecie sie umowic na rolki w dany dzien koniecznie w temacie umiescie dzien tygodnia i date, kiedy chcecie wspolnie pojezdzic.
W tresci posta wpiszcie reszte, czyli godzine i miejsce. Dzieki temu wszystko bedzie jasne i proste.

cos z kodowaniem jest nie tak bo krzaki wysypuje, powyzej wersja bez polskich znakow poprawiona
gg: I9ooo9 :: Photoshop for the win ! :D
Ostatnio zmieniany: 18 Sie 2008 07:06 przez slesh.
  • Strona:
  • 1