Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 157 gości oraz 5 użytkowników.

• ifryt
  • joannap
  • grzesztof
  • Slokey
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: SZTUTOWO, JANTAR, KRYNICA MORSKA, STEGNA

SZTUTOWO, JANTAR, KRYNICA MORSKA, STEGNA 01 Sie 2010 16:47 #26752

• titus
  • titus's Avatar
  • Fresh Boarder
WIATM

Czy jest tu ktos z okolic Sztutowa ??:) stegna, jantar, krynica morska

Bede wdzieczna za zapodanie jakiegos miejsca gdzie mozna, spokojnie pojezdzic na rolkach - rano lub poznym popoludniem... chodzi o jazde fitnesowo- rekraacyjna bez skateparkow lub terenow do jazdy wyczynowej.??

Niestety nie moglam nic znalezc na stronie miast, ani w google, od tego zalezy niestety czy pakowac koleczka czy nie.

Pozdrawiam wakacyjnie:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:SZTUTOWO, JANTAR, KRYNICA MORSKA, STEGNA 01 Sie 2010 19:27 #26754

• miglu149
  • miglu149's Avatar
  • Senior Boarder
Jutro rano jadę do Krynicy i zastanawiam się nad rolkami, ale boję się, że nie będzie żadnych szerokich chodników, a nawet jeśli będą, to albo zawalone piachem (bliżej morza) albo ludźmi. :P

O:SZTUTOWO, JANTAR, KRYNICA MORSKA, STEGNA 02 Sie 2010 20:52 #26766

• titus
  • titus's Avatar
  • Fresh Boarder
miglu krynice poznalam raczej pieszo w samym centrum, ale nie licz na cuda... niestety zawalona o kazdej porze dnia - pieszymi, rowerzystami moze blizej moza jest cos godnego uwagi.

Chodniki sa z kostki brukowej i plyt wiec nie pojezdzisz :)

Ja raczej szukam czegos jak trasa wzdluz plazy, wyasfaltowanej gdzie nie bedzie kamieni, patykow i ton piachu :)

Moze sie cos uda ustalic do wyjazdu jak nie to wielka szkoda :(

O:SZTUTOWO, JANTAR, KRYNICA MORSKA, STEGNA 02 Sie 2010 21:28 #26767

• jarek
  • jarek's Avatar
  • Platinum Boarder
Trasa wzdłóz plazy niestety tylko w okolicach Jelitkowa i Brzeżna .Nawet ta na Pólwyspie Helskim jest z kostki wiec tak se .W okolicach przejazdowa trenuja Gdańscy śmiganci Twister, ale z okolicznością plazy ma to niewiele wspólnego a i z Krynicy kawał drogi .

O:SZTUTOWO, JANTAR, KRYNICA MORSKA, STEGNA 02 Sie 2010 21:46 #26768

• inga_iga
  • inga_iga's Avatar
W zeszłym roku,żeby pojeździć w Krynicy na rolkach wstawałam przed 6. Wtedy miałam ulice do swojej dyspozycji. Inaczej chyba się tam nie da :(

O:SZTUTOWO, JANTAR, KRYNICA MORSKA, STEGNA 02 Sie 2010 23:52 #26770

• titus
  • titus's Avatar
  • Fresh Boarder
Jarek dzieki zaraz sprawdze polozenie od sztutowa (tam sie kwaterujemy) potrzebuje trasy do codziennej jazdy :)

inga dzieki wielkie za podpowiedz

dziekuje strasznie :) wiedzialam, ze ktos pomoze.

6 rano to nie problem ja mam tak w domu codziennie :) tylko o tej godzinie lub ok 20.00 a lubie miec trase tylko dla siebie i psa z ranka :)

wakacje sa akurat w tym roku bez psa wiec jestem mniej uwiazana :) mysle, z trasa ze sztutowa do katow rybackich nie bedzie tak zawalona o 6.00??:)

strasznie sie rozpisalam, ale fajnie sie wyrwac ze Slaska nie zostawiajac rolek w domku :)

O:SZTUTOWO, JANTAR, KRYNICA MORSKA, STEGNA 14 Sie 2010 22:07 #26899

• miglu149
  • miglu149's Avatar
  • Senior Boarder
No i wróciłem. Niestety rolki założyłem tylko 2 razy, bo po pierwsze coś mi trze jedno kółko (ale to mniej ważne), po drugie sporo turystów (można ich uniknąć jeżdżąc rano), po trzecie na ulicach sporo "wariatów" za kółkiem (głównie młodzież), po czwarte policja przejeżdża co jakiś czas. (punkt 3 i 4 dotyczy jeżdżenia po ulicy)
Udało mi się jednak 2 razy zjechać z ulicy portowej, gdzie nachylenie o ile dobrze pamiętam 11% albo i większe w niektórych momentach. Z okręconym hamulcem jest spore ryzyko, że nagle wjedzie samochód z drugiej ulicy, ale to jest fajne ;). Potem jednak trzeba ciągnąć drugą rolkę po ulicy, bo w każdej chwili może jakieś dziecko wybiec bezpośrednio przede mnie, albo przed samochód, który gwałtownie zahamuje. ;)

Generalnie słabe chodniki, jeśli już to jeździć ulicą, ale to też nie jest najlepszy pomysł, bo jest spory ruch.

O:SZTUTOWO, JANTAR, KRYNICA MORSKA, STEGNA 18 Sie 2010 19:09 #26940

• titus
  • titus's Avatar
  • Fresh Boarder
miglu nie martw sie ja zalozylam rolki raz :angry: swiry za kolkiem, rano ulica przelotowa z krynicy do jantara zapchana autami przyjazdowymi lub wyjazdowymi, generalnie lepiej sie zalogowac okazalo w pruszczu gdanskim i tam jest trasa asfaltowa rolkowa, i trasa rowerowa...

generalnie juz nie zabiore rolek nad morze a szkoda :) pogoda dopisala ponownie wiec nie mam czego marudzic :)

no coz, pogoria 4 wita ponownie i to mnie cieszy, ze mam gdzie posmigac :)

pozdrawiam urlopowiczow
  • Strona:
  • 1