Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 89 gości oraz 0 użytkowników.

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: BYDGOSZCZ- gdzie ZIMĄ jeździć na rolkach?

BYDGOSZCZ- gdzie ZIMĄ jeździć na rolkach? 04 Lut 2011 19:20 #28261

• Ragus123
  • Ragus123's Avatar
  • Fresh Boarder
Czołem rolkarze?

Gdzie w Bydzi można zimą pojeździć? Jest jakaś hala sportowa dostępna dla rolkarzy?

Czy pod Tesco pozwalają ochroniarze jeździć? Nawierzchnia fajna i na głowę nie pada:)

Wielkie dzięki za pomoc!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:BYDGOSZCZ- gdzie ZIMĄ jeździć na rolkach? 04 Lut 2011 19:22 #28262

• Ragus123
  • Ragus123's Avatar
  • Fresh Boarder
PS: Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Już mnie świerzbi, żeby pojeździć, a do sezonu jeszcze daleko.. Wczoraj jeździłem na parkingu Carrefour Glinki, ale mi śniegu napadało:(

O:BYDGOSZCZ- gdzie ZIMĄ jeździć na rolkach? 04 Lut 2011 23:03 #28276

• Suwi
  • Suwi's Avatar
  • Platinum Boarder
Po pierwsze istnieje opcja edytuj! Po drugie w dwoch tematach doradzasz gdzie mozna jezdzic w Bydgoszczy zima a tutaj sam się pytasz... W dodatku nieraz piszesz nie na temat. Usunąłem tamte posty. Pisz z głową a nie na ilość.

O:BYDGOSZCZ- gdzie ZIMĄ jeździć na rolkach? 05 Lut 2011 14:51 #28280

• Ragus123
  • Ragus123's Avatar
  • Fresh Boarder
Suwi napisał:
Po pierwsze istnieje opcja edytuj! Po drugie w dwoch tematach doradzasz gdzie mozna jezdzic w Bydgoszczy zima a tutaj sam się pytasz... W dodatku nieraz piszesz nie na temat. Usunąłem tamte posty. Pisz z głową a nie na ilość.

Ile osób, tyle pomysłów. Czy nie?
Swoją drogą dostałem informację poza forum, że kolejnym miejscem do pojeżdżenia zimą jest hala sportowa w Myślęcinku. To też wykasujesz? Szkoda by było.
Ostatecznie moje pytanie o kolejne miejsca nadal aktualne. Myślałem, że celem tego forum jest przyciąganie ludzi zainteresowanych rolkami, a nie odwrotnie.
Zastanawiałem się właśnie, czemu tutaj jest tak niewielu ludzi z Bydgoszczy. Trochę już się wyjaśniło.

pzdr

PS: Uczę się 'obsługi' forum, więc od dziś funkcja 'edytuj' będzie z pewnością wykorzystywana:)
Ostatnio zmieniany: 05 Lut 2011 15:01 przez Ragus123.

O:BYDGOSZCZ- gdzie ZIMĄ jeździć na rolkach? 06 Lut 2011 11:55 #28287

• jonekx
  • jonekx's Avatar
  • Moderator
Jakiś czas temu jak mieszkałem w BDG jeździłem pod Tesco ale faktycznie ochroniarze są różni, jedni się czepiali innym to nie przeszkadzało. Myślę że jak podejdziesz i zagadasz że pośmigasz sobie gdzieś z boku, nikomu nie przeszkadzając bo to w końcu ogromny parking to myśle że nie będzie problemu.
  • Strona:
  • 1