Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 73 gości oraz 1 użytkownik.

• Tomcat
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Berlin Marathon 2007 - veni vidi vici

Berlin Marathon 2007 - veni vidi vici 30 Wrz 2007 22:12 #10116

• mrv
  • mrv's Avatar
  • Platinum Boarder
Bylismy, przejechaliśmy.
Dla mnie i Janka byl to pierwszy maraton. Janek przeszedl samego siebie schodząc poniżej 2h - 1:57:47 . Marek nieco ponad 2h - 02:02:32 ja 2:20:35. (Janek, Marek - to Wasze oficjalne czasy)
Pogoda do bani - cały czas lekki deszczyk przechodzący w deszcz - wiatr także dokuczał.
Finisz przy bramie brandenburskiej to niesamowite przeżycie. Po przekroczeniu mety nie wiedziałem za bardzo czy się cieszyć, płakać, zrobić kupe w majtki - różne rzeczy przychodzą do głowy. Organizacja super. Publika fantastyczna. Trasa fantastyczna, a podczas całej jazdy bardzo dużo się działo - dziś śniły mi się tyłeczki pań z Airbus Hamburg SC które dopadłem pare kilometrow przed metą i trochę powspółpracowaliśmy ;-). Opiszemy to niebawem.

Jutro lece do Aten - a ponieważ będę miał cały dzień wolny rozglądnę się za deptakami/trasami rolkowymi.
Z rolek jestem cienki bolek.gg:4212726
hubert(-at-)rolkarz.com
KAWA A ROLKI
W PUSZCZY
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Berlin Marathon 2007 - veni vidi vici 01 Paź 2007 00:00 #10117

• Agent L
  • Agent L's Avatar
  • Platinum Boarder
gratuluję wyniku i szacun za wytrwałość w takich warunkach !

O:Berlin Marathon 2007 - veni vidi vici 01 Paź 2007 08:18 #10119

• boolz
  • boolz's Avatar
  • Expert Boarder
Gratuluje, gratuluje i jeszcze raz gratuluje. życzę wytrwałości, upartości i konsekwencji w dalszych treningach.

O:Berlin Marathon 2007 - veni vidi vici 01 Paź 2007 11:20 #10122

• dziadek
  • dziadek's Avatar
  • Gold Boarder
a wiec trzeci maraton zaliczony. ten najwiekszy, najbardziej prestizowy. i z jednej strony satyswakcja,bo 2:02:32 to 1708 miejsce, a wiec w pierwszej cwiartce wszystkich startujacych(ponad 7500)
i 293 miejsce w swojej kategori wiekowej. z drugiej strony niedosyt i zlosc na samego siebie, za niewlasciwe przygotowanie rolek. pojechalem na tak zwanych suchych lozyskach(bez smaru), co przy deszczu i kaluzach okazalo sie zgubne. po rozebraniu lozysk znalazlem w nich szlam.
natomiast sam maraton, ilosc ucestnikow, najlepsi rolkarze swiata i organizacja, to robi niesamowite wrazenie.
pozdrawiam wszystkich i zachecam do udzialu w nastepnych maratonach, a mozna zaczac od polmaratonu w poznaniu 14 10 2007
gratulacje wielkie dla janka, za zlamanie 2h. w swoim pierwszym maratonie

O:Berlin Marathon 2007 - veni vidi vici 01 Paź 2007 13:34 #10124

• dziadek
  • dziadek's Avatar
  • Gold Boarder
kilka zdjęć...

picasaweb.google.pl/sotna56

pozdrawiam

O:Berlin Marathon 2007 - veni vidi vici 01 Paź 2007 14:29 #10125

• loompek
  • loompek's Avatar
  • Senior Boarder
Gratulacje ;)
http://status.gadu-gadu.pl/users/status.asp?styl=1&id=63556626355662

O:Berlin Marathon 2007 - veni vidi vici 01 Paź 2007 15:03 #10126

• bartko
  • bartko's Avatar
  • Administrator
dziadek napisał:
kilka zdjęć

Dziadek, gratuluje udanej imprezy. Masz wiecej zdjec? Zrobimy galerie, odezwij sie do mnie na mail lub gg.

O:Berlin Marathon 2007 - veni vidi vici 02 Paź 2007 20:30 #10136

• zorro
  • zorro's Avatar
  • Expert Boarder
dobry wieczor
Dzieki niesamowitym przypadkom pojechalem tam, gdziem mial nie jechac. Juz spisalem na straty ta impreze, kiedy nagle pojawila sie nispotykana okazja wziecia udzialu w Berlinskim Maratonie. Jak to sie stalo, wie tylko ten zarzadca, ktory nas z gory oglada, w efekcie wzialem udzial w tej bardzo prestizowej imprezie. Pojechalismy bardzo dobrze, Hubert wykazal sie wielka wola walki, nie zrezygnowal, pomimo warunkow bardzo zlych, nie dosc tego, to jeszcze wykrecil bardzo dobry czas. Ja z dziadkiem, dzieki pomocy ekipy z Poznania, szczegolnie Zico, stanelismy w bardzo dobrym sektorze, gdzie jadac z lepszymi, spodziewalismy sie uzyskac lepsze czasy. Udalo sie, nasze przewidywania sprawdzily sie, pojechalismy, pomimo deszczu, sliskiej nawierzchni, bardzo dobrze. Koniecznie musze jeszcze wspomniec o naszej tajnej broni, jaka mielismy. Otoz pojechala z nami nasza menadzerka:), ktora swoja obecnoscia sprawiala cuda, podnoszac nasze morale, utrzymujac nasza kondycje psychiczna na wysmienitym poziomie. Jej to zasluga sa zdjecia, ktore moglismy podziwiac. Dziekuje Kasia <uklon>
Dziekuje i Wam, moi Panowie, ze moglem z Wami stanac na lini startu, <uklon>, to dla mnie zaszczyt, ze razem stanowilismy slad Krakowa i Polski w tej wspanialej imrezie.
Pozdrawiam serdecznie

O:Berlin Marathon 2007 - veni vidi vici 03 Paź 2007 12:44 #10142

• mrv
  • mrv's Avatar
  • Platinum Boarder
zorro napisał:
dobry wieczor
Dzieki niesamowitym przypadkom pojechalem tam, gdziem mial nie jechac. Juz spisalem na straty ta impreze, kiedy nagle pojawila sie nispotykana okazja wziecia udzialu w Berlinskim Maratonie.

I to jest postawa zawodowego zabójcy - dostanie telefon i gotowy do akcji ;-)
Brawo bo mamy tu takich co troche za duzo gadali od paru miesiecy i w koncu nie pojechali ;-)
Pojechalismy bardzo dobrze, Hubert wykazal sie wielka wola walki, nie zrezygnowal, pomimo warunkow bardzo zlych, nie dosc tego, to jeszcze wykrecil bardzo dobry czas.

Jasne ze sie wykazalem ;-) W przyszlym roku bedziesz ogladal moje plecy :-)
Z rolek jestem cienki bolek.gg:4212726
hubert(-at-)rolkarz.com
KAWA A ROLKI
W PUSZCZY

O:Berlin Marathon 2007 - veni vidi vici 03 Paź 2007 18:28 #10158

• Hadson
  • Hadson's Avatar
  • Gold Boarder
Szkoda że pogoda nie dopisała.

"Łożyska bez samaru". To już wiemy dlaczego tak pomykacie... B) to kolejny patent który muszę przetestować. Ale chyba już nie w tym sezonie ze względu na wilgoć.

Gratulacje. 2:20 to też dobry czas.
Rafa&#179; znany jako Hadson.
  • Strona:
  • 1