Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 116 gości oraz 1 użytkownik.

• Szyszkownik
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Polski Związek Sportów Wrotkarskich

Polski Związek Sportów Wrotkarskich 29 Paź 2007 10:03 #10581

• bj43
  • bj43's Avatar
  • Platinum Boarder
Chciałem zdobyć nieco informacji na temat wymagań stawianych imprezom sportowym przez organa do tego powołane i przy okazji na oficjalnej stronie Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich (www.pzsw.waw.pl) znalazłem taki oto tekst, cytuję:

"Polski Związek Sportów Wrotkarskich wspiera i sam prowadzi inicjatywy mające na celu poprawę jakości zaopatrzenia w sprzęt wrotkarski wyczynowy i amatorski oraz budowę obiektów do uprawiania sportów wrotkarskich. PZSW reprezentuje polskie środowisko wrotkarskie za granicą będąc afiliowanym przy federacjach europejskiej (CERS) i światowej (FIRS).
Wrotkarstwo obejmuje kilka dyscyplin sportowych, uprawianych na różnych odmianach sprzętu sportowego składającego się z butów i osadzonych pod nimi kółek tj. wrotek (ang. "roller-skates" - stąd popularnie zwanymi "rolkami") jedno- lub dwuśladowych."

Nie znalazłem tam jednak żadnych informacji na temat "8 Poznań Maraton". Czyżby PZSW nie zauważył tak poważnego, największego w Polsce tego typu sportowego wydarzenia? A może interesuje się tylko reprezentacją polskiego środowiska wrotkarskiego (czytaj "rolkarskiego" ) za granicą?
Czy ktoś miał kontakt ze Związkiem i wie na ile informacje zawarte na ich stronie są aktualne i wiarygodne?
Ostatnio zmieniany: 07 Cze 2008 20:11 przez bj43.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1