Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 67 gości oraz 3 użytkowników.

• Sainti
  • ifryt
  • Pieta
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Tuesday Night Skating

Tuesday Night Skating 26 Sty 2008 19:55 #12471

• Martolka
  • Martolka's Avatar
  • Gold Boarder
Witajcie! Jako że ostatnio gościłam u siebie koleżankę z Niemiec, dowiedziałam się ciekawej rzeczy. Mianowicie w okresie wiosenno- jesiennym, a dokładniej między kwietniem a październikiem odbywa sie we Frankfurcie wielki przejazd rolkowy w kazdy wtorek. Jest to wydarzenie ktorym zyje całe miasto, srednio pojawia sie ok 5000 rolkarzy na takim przejezdzie. Zapewniona jest opieka policji i pogotowia oraz zostaja wydzielone specjalne ulice, ktore tworza ok 45 kilometrową trase przejazdu. Pod spodem zdjecie:) Ja juz sie zapaliłam, moze zbierzemy jakas wieksza grupe zeby sie kiedys tam wspolnie wybrac?:) bylam i mowie ze miasto do freestylu i maratonow jest swietnie przygotowane!:)

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Tuesday Night Skating 27 Sty 2008 20:49 #12478

• mrv
  • mrv's Avatar
  • Platinum Boarder
Martolka napisał:
Pod spodem zdjecie:) Ja juz sie zapaliłam, moze zbierzemy jakas wieksza grupe zeby sie kiedys tam wspolnie wybrac?:) bylam i mowie ze miasto do freestylu i maratonow jest swietnie przygotowane!:)

Podobne rzeczy dzieją się w Londynie choć w mniejszej obsadzie. Coś takiego można zrobić i w Krakowie. Trzeba mieć osobowość prawną i nękać odpowiednie instytucje a także prowadzić medialny lobbing (a taką gazetę która lubi o tym pisać to przynajmniej jedna znamy ;-) )
Z rolek jestem cienki bolek.gg:4212726
hubert(-at-)rolkarz.com
KAWA A ROLKI
W PUSZCZY
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1