Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 113 gości oraz 3 użytkowników.

• Andreee
  • g_kamyk
  • Adam Waligóra
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie

TEMAT: CRACOVIA MARATON NA ROLKACH

CRACOVIA MARATON NA ROLKACH 05 Lut 2013 11:42 #33635

Ruszyły zapisy na Cracovia Maraton na rolkach cracoviamaraton.pl/event_zapisy.php?id=50
Ostatnio zmieniany: 25 Lut 2013 11:00 przez dziadek51.
Temat został zablokowany.

CRACOVIA MARATON 08 Lut 2013 18:12 #33648

• carlmc
  • carlmc's Avatar
  • Fresh Boarder
Jak wygląda trasa ? ;)

CRACOVIA MARATON 10 Lut 2013 16:28 #33650

• julek1967
  • julek1967's Avatar
  • Platinum Boarder
znając życie to od zeszłorocznej 70tki nic się nie zmieniło.Ja juz się przyzwyczaiłem,ale na nowy chodniczek czekam z niecierpliwością.pozdrawiam

CRACOVIA MARATON NA ROLKACH 27 Lut 2013 10:28 #33684

CRACOVIA MARATON NA ROLKACH 14 Kwi 2013 21:07 #34077

• bj43
  • bj43's Avatar
  • Platinum Boarder
Organizator Maratonu powinien dla bezpieczeństwa rolkarzy usunąć betonowe donice stojące przy bardzo wąskiej dróżce wzdłuż rzeki Rudawy. Szybciej jadący tym odcinkiem trasy rolkarze spychają wolniejszych właśnie na te donice. Wpis w regulaminie imprezy, że Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za nieszczęśliwe wypadki, które mogą się zdarzyć, nie zwalnia go od obowiązku odpowiedniego zabezpieczenia trasy. Jakimś cudem do tej pory nie doszło do poważniejszego wypadku na tym odcinku, ale sam byłem świadkiem sytuacji, gdy niewiele brakowało.
Ostatnio zmieniany: 14 Kwi 2013 21:10 przez bj43.

CRACOVIA MARATON NA ROLKACH 15 Kwi 2013 06:39 #34085

bj43 napisał:
Organizator Maratonu powinien dla bezpieczeństwa rolkarzy usunąć betonowe donice stojące przy bardzo wąskiej dróżce wzdłuż rzeki Rudawy.
Swieta prawda, ale zadbac o to powinien nie tylko organizator maratonu, ale tez i zarzadca blon/miasto/whatever. to jest bardzo niebezpieczne miejsce i zderzenie z taka donica moze byc tragiczne w skutkach...

Czesciowo poza tematem, ale nie do konca - wiadomo co o zmianach na trasie? oczywiscie nie na tegoroczna edycje.
Ostatnio zmieniany: 15 Kwi 2013 06:41 przez Szyszkownik.

CRACOVIA MARATON NA ROLKACH 15 Kwi 2013 14:25 #34090

• mrv-mrv
  • mrv-mrv's Avatar
  • Expert Boarder
Szyszkownik napisał:
bj43 napisał:
Organizator Maratonu powinien dla bezpieczeństwa rolkarzy usunąć betonowe donice stojące przy bardzo wąskiej dróżce wzdłuż rzeki Rudawy.
Swieta prawda, ale zadbac o to powinien nie tylko organizator maratonu, ale tez i zarzadca blon/miasto/whatever. to jest bardzo niebezpieczne miejsce i zderzenie z taka donica moze byc tragiczne w skutkach...

Czesciowo poza tematem, ale nie do konca - wiadomo co o zmianach na trasie? oczywiscie nie na tegoroczna edycje.

Ale o co chodzi? CM na rolkach to unikalny w skali Europy maraton Offroad na wrotkach. Nie podoba Ci sie to startuj w innych wyścgiach. Pastwisko wokół którego odbywają się zawody jest unikalne i unikalne musi pozostać, tak samo formuła zawodów. Jakimkolwiek zmianom mówię stanowcze nie. Kraków tradycją stoi i niech tradycji stanie się zadość. Tak nam dopomóż....!
Ostatnio zmieniany: 15 Kwi 2013 14:25 przez mrv-mrv.

CRACOVIA MARATON NA ROLKACH 15 Kwi 2013 14:46 #34091

• carlmc
  • carlmc's Avatar
  • Fresh Boarder
mrv, podpisuję się oboma ręcami, czyż albowiem te donice nie pamiętają czasów
Mieszka I ? Kto wie ? Może są nawet starsze od Błoniów :). Więc celem lepszego wyeksponowania postuluję przesunięcie na środek ścieżki. Można by to zrobić rano 27-04 żeby nikt nie popsuł zabawy ;) .
A tak poważnie to myślę, że to celowy zabieg organizatora żeby rolkarzy w przyszłym roku mieć z głowy.
Ostatnio zmieniany: 15 Kwi 2013 14:57 przez carlmc.

CRACOVIA MARATON NA ROLKACH 20 Kwi 2013 15:19 #34215

Przypominam, że tylko do 24. 04. 2013 opłata startowa wynosi 50zł później 100% drożej.

CRACOVIA MARATON NA ROLKACH 25 Kwi 2013 21:04 #34363

• bj43
  • bj43's Avatar
  • Platinum Boarder
Prognoza pogody nie jest najlepsza. Mam jednak nadzieję, że nie będzie padać.