Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 109 gości oraz 1 użytkownik.

• Slokey
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Amatorskie wyczyny (Cross-Fish-Snake-Crazy)

Amatorskie wyczyny (Cross-Fish-Snake-Crazy) 12 Cze 2008 12:52 #15397

Jezdze slalom od 2 tygodni :P Ale bardzo chcialem zobaczyc jak to bedzie wygladac na wideo... Czekam na wasze opinie. Pokazalem to co umiem (tak mi sie przynajmniej wydaje ;)) za wyjatkiem Crazy, bo tego sie usilnie probuje nauczyc od 3 dni, ale na razie to koslawo wychodzi. :laugh:
Sami zobaczcie:

PS. Nie mam kubeczkow, jezdze z kropkami narysowanymi kreda w odleglosciach co 80 cm. Nie moglbym kubeczkow nawet postawic (juz probowalem, ale wszystkie uderzaly auta podwoziem), bo to droga publiczna i trzeba uwazac na samochody... Wiecie... takie zycie na wsi, trzeba sobie jakos radzic :woohoo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Amatorskie wyczyny (Cross-Fish-Snake-Crazy) 12 Cze 2008 15:15 #15403

praktyka czyni mistrza. jest juz niezle. bedzie lepiej. mnie krejzi tez koslawo wychodzi, ale nie chce mi sie tego cwiczyc:p

O:Amatorskie wyczyny (Cross-Fish-Snake-Crazy) 13 Cze 2008 09:24 #15414

Mi sie bardzo spodobalo crazy, jak go juz opanuje, to zaczne cwiczyc te co juz umiem, tylko, ze tylem. Probowalem fisha tylem na razie, ale nie potrafie jeszcze utrzymac rolek blisko siebie i w ogole wytracam predkosc zamiast jej nabierac...

O:Amatorskie wyczyny (Cross-Fish-Snake-Crazy) 13 Cze 2008 10:19 #15415

• slesh
  • slesh's Avatar
  • Platinum Boarder
zobaczysz jak fajnie sie czyta takie posty po polrocznym treningu :) ... kiedys Ci crazy sprawialo trudnosc a teraz smiech na sali :) zobaczysz ...
cwicz w kolo ten sam trik az go opanujesz, wtedy zacznij kolejny. podstawowy blad wielu ludzi to chec nauczenia sie na raz jak najwiekszej ilosci trikow przez co tak na prawde zadnego nie potrafia dobrze i kiczowato to wyglada.

ps. kubki to podstawa :) moga byc nawet pilki tenisowe poprzecinane na pol :) my tak zaczynalismy pare lat temu w parku krakowskim co zreszta widac na tych filmach:
www.narolkach.pl/content/view/87/19/
www.narolkach.pl/content/view/71/19/
gg: I9ooo9 :: Photoshop for the win ! :D

O:Amatorskie wyczyny (Cross-Fish-Snake-Crazy) 13 Cze 2008 12:32 #15417

Tak wlasnie robie, jak opanuje jeden trik, to się biore za nastepny :) Co do ps'a... Tak jak juz pisalem, mam mozliwosc cwiczyc tylko na drodze publicznej, wiec raczej nie moge tam nic ukladac, bo potem kierowcy sie wkurzaja, choc moze te polowki pileczek tenisowych byly by rozwiazaniem... Probowalem juz kubki plastikowe z plastelina (za szybko sie rozwalaja), puszki po pepsi napelnione troche piaskiem (auta zahaczaja) ale niestety nic sie nie nadawalo... Mam nadzieje, ze bedzie tak jak mowisz, zobaczymy za jakies pol roku :woohoo:

O:Amatorskie wyczyny (Cross-Fish-Snake-Crazy) 21 Cze 2008 09:09 #15613

Całkiem szybkie postępy i fajowa muzyka :).
Co do nauki to można też inaczej. Ja się uczę wszystkiego od razu i na początku brałem się nawet za najtrudniejsze triki. Poza paroma wyjątkami doszlifowywanie płynności i stylu następuje u mnie przy "zabawie" w slalom :silly: .

O:Amatorskie wyczyny (Cross-Fish-Snake-Crazy) 21 Cze 2008 14:17 #15614

Jak masz duzo samozaparcia i cierpliwosci, to spoko. Ale niektoryz gdyby zaczeli od najtrudniejszych trikow na poczatek mogli by sie zniechecic od slalomu, albo w ogole do teog wspanialego sportu, ktorym sa rolki =)
PS. Pileczki tenisowe skutkuja, auta nie zachaczaja, wiatr nie zwiewa, tylko gorzej jak sie na nie najedzie, zazwyczaj gleba murowana =P

O:Amatorskie wyczyny (Cross-Fish-Snake-Crazy) 09 Kwi 2009 23:47 #18890

• fredoza
  • fredoza's Avatar
  • Senior Boarder
jesli nigdy nie jezdziles wczesniej na rolkach to naprawde szybkie postepy ;p polecam filmiki ze stronki
www.kompakombo.com/english/index.php?page=Debuter
wszystko jest bardzo dokladnie pokazane ;p
ja zaczelam dzis, wychodzi mi cross i fish
( wczesniej jezdzilam na lyzwach) ale mam problem ze snakem :S zupelnie mi nie idzie

O:Amatorskie wyczyny (Cross-Fish-Snake-Crazy) 10 Kwi 2009 06:56 #18893

• slesh
  • slesh's Avatar
  • Platinum Boarder
to nic ze poprzedni post jest z przed 9 miesięcy B) odgrzewane kotlety ;)
gg: I9ooo9 :: Photoshop for the win ! :D

O:Amatorskie wyczyny (Cross-Fish-Snake-Crazy) 10 Kwi 2009 13:46 #18924

• fredoza
  • fredoza's Avatar
  • Senior Boarder
o faktycznie, nie zwrocilam uwagi :P nie ma jak to byc bystrym
  • Strona:
  • 1