Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 187 gości oraz 3 użytkowników.

• Andreee
  • Sainti
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: skate fristyle dance

skate fristyle dance 29 Wrz 2009 14:16 #22096

• Glonek
  • Glonek's Avatar
  • Expert Boarder
hejka. co myślicie o takiej formie zabawy na rolkach. czy w Polsce by sie to przyjeło? chodzi o budke z dj. troche miejsca w parku i można poszaleć. zresztą sami zobaczcie i napiszcie co o tym myslicie:)

Ostatnio zmieniany: 29 Wrz 2009 16:04 przez Glonek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:skate fristyle dance 29 Wrz 2009 18:07 #22099

...e tam, to nie dla mnie - nie ma scian do podpierania:)

O:skate fristyle dance 29 Wrz 2009 18:42 #22100

• Rdk.
  • Rdk.'s Avatar
  • Junior Boarder
No jest kilka punktów które na pewno nie pomagają w organizacji czegoś takiego
-raczej trzeba mieć zgodę właściciela parku (czyli miasta) na organizacje czegoś takiego
-musisz mieć prąd żeby to nagłośnić chyba ze muza będzie z bumboxa :D
-trzeba załatwić zgodę artystów i iść do ZAiKSu. Zapłacić im kupe kasy zeby pozwolili ci puścić cokolwiek do czego nie masz praw publicznego odtwarzania.
-Ktoś musi jeździć na tych rolkach, wiec wypadało by zeby to była większa grupa

Więc jeśli jesteś pewny ze chcesz coś takiego zrobić to raczej musisz mieć sponsora, układy w urzędzie miasta i poparcie rolkarzy (spore).

Życze szczęścia xD

O:skate fristyle dance 29 Wrz 2009 19:28 #22101

• Glonek
  • Glonek's Avatar
  • Expert Boarder
myśle ze dałoby się zaprosić jakichś dj. którzy miksują z własną muzą jakieś hiciory. pozatym czy np. na lodowisku kiedy grana jest muzyka obarczona prawami autorskimi ktoś konsultuje sie i buli kase ZAiKsowi? Tak sobie mysle ze młodzi dj którzy zaczynają dopiero kariere chętnie zagraliby za darmo, lub za symboliczną opłatą. a jeśli chodzi o ludzi to mysle ze muzyka ma działanie przyciagające więc tym sie nie martwie. najwyzej można by sciagnąć jakichs tancerzy z central parku żeby rozgżali towarzycho

O:skate fristyle dance 29 Wrz 2009 20:36 #22103

• Rdk.
  • Rdk.'s Avatar
  • Junior Boarder
Organizuj! Może Ci się uda.

O:skate fristyle dance 30 Wrz 2009 19:58 #22120

• Googel
  • Googel's Avatar
  • Senior Boarder
yyy kolego, moim zdaniem Glonek ma świetny pomysł a Ty zamiast pomyśleć i coś podpowiedzeć tylko negujesz. Sam chętnie bym pomógł ale to nie moje rejony. Pozdrawiam i życze powodzenia ;)

O:skate fristyle dance 30 Wrz 2009 20:30 #22122

• Rdk.
  • Rdk.'s Avatar
  • Junior Boarder
nie neguje. po prostu chce od razu powiedzieć jakie może napotkać problemy, żeby sie nie okazało ze sie ktoś naorganizuje a potem sie okaże że nici z imprezy.

O:skate fristyle dance 30 Wrz 2009 20:53 #22123

• jarek
  • jarek's Avatar
  • Platinum Boarder
Prawda jest taka ze zorganizowanie takiej imprezy jesli ma byc zgłoszona i oficjalna ,bo przeciez mozna sie zebrac i powyglupiac czytaj potańczyć to nie jest prosta sprawa .Co do DJ to tez moze nie byc wcale takie tanie i proste ,chyba ze faktycznie znajdzie sie pasjonat ,który bedzie chcial błysnąć .
Załatwienie zezwolenia powiadomienie Policji zabezpieczenie medyczne to tylko niektóre z przeszkód które mozna napotkac .Jak mówią im dalej w las tym wiecej drzew ale satysfakcja jak sie juz uda jest niesamowita wiec warto probowac i nie zrazac sie problemami tylko miec ich swiadomosc i jeden po drugim eliminować czyli załatwiac pozytywnie .

O:skate fristyle dance 30 Wrz 2009 22:14 #22124

• Glonek
  • Glonek's Avatar
  • Expert Boarder
no tak. narazie pozostaje mi jazda z własną mp4 i podrygiwanie w rytm muzy. narazie mi to wystarczy. ale maży mi sie imprezka w stylu tej z Central Parku i przez jesień i zime bende o tym myslał i rozwijał pomysł. dzieki za uświadomienie z jakimi przeszkodami można się spodkać na drodze do celu, ale myśle że i tak zaryzykuje. piszcie dalej co myslicie o samym pomyśle, czy taka forma relaksu wam odpowida:)?

O:skate fristyle dance 01 Paź 2009 00:04 #22127

• luppy
  • luppy's Avatar
  • Junior Boarder
Pomysł jest ciekawy i myślę, że przyjąłby się głównie wśród osób związanych z kulturą freestylu, urban, jazdy agresywnej. W tych środowiskach myślę, że jest szansa na znalezienie współorganizatorów i jednocześnie uczestników. Te informacje, które znalazły się powyżej są ważne jeżeli chodzi o organizowanie imprez masowych, ta którą proponujesz byłaby zupełnie niszowa, w której uczestniczyłoby niewiele osób, więc nie byłoby konieczne zrealizowanie warunków, które określa Ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych. Myślę, że jeżeli znajdzie się grupa osób, które chcą freestylować w rytm muzyki, to nie problemem zrealizowanie tego w miejscach na muchowcu, gdzie i tak freestyle się odbywa. A sprawa ZAIKS'u uzależniona jest od tego, czy wykorzystanie muzyki posiadałoby status prywatny, czy publiczny, to już określa ustawa o prawie autorskim:)
Generalnie w zależności od tego, jaki charakter miałaby impreza różne są warunki, jakie trzeba spełnić formalnie.

Glonek napisał:
hejka. co myślicie o takiej formie zabawy na rolkach. czy w Polsce by sie to przyjeło? chodzi o budke z dj. troche miejsca w parku i można poszaleć. zresztą sami zobaczcie i napiszcie co o tym myslicie:)

• Strona:
  • 1