Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 197 gości oraz 4 użytkowników.

• Andreee
  • Sainti
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Gdańsk Slalom Session 2010

Gdańsk Slalom Session 2010 17 Gru 2009 12:47 #22567

• jarek
  • jarek's Avatar
  • Platinum Boarder
Jest potwierdzenie daty i statusu zawodow w Gdańsku Gdańsk Slalom Sesion 2010r. 27.08.2010 eliminacje 28.08.2010 finały .Status zawodow wzrosl do 1 cons co daje mozliwosc zdobycia 100 pkt w rankingu .
Jest takze zainicjowana Polish Slalom Series a poki co warto zorientowc sie jak to wyglada w skali roku i swiata www.worldslalomseries.com/events/
( na stronie wssa poki co jest bledna data eliminacje musza byc w piatek ze wzgledu na MS i tzw logistyke organizacyjna )

Impreza bedzie przebiegala pod jednym hasłem i "patronatem" z Maratonem Sierpniowym .Mimo ze dwa style chcemy tworzyc jednosc . Jak pewnie wiecie MS otrzymal w tym roku rowniez status pucharu swiata WIC kategorii C1 tak wiec dzieje sie oj dzieje ,juz dzisiaj planujcie koncowke sierpnia w Gdańsku.Wiecej informacji juz niebawem
Ostatnio zmieniany: 17 Gru 2009 14:03 przez jarek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gdańsk Slalom Session 2010 28 Gru 2009 02:16 #22594

• Suwi
  • Suwi's Avatar
  • Platinum Boarder
Oczywiwiscie o ile nie wydarzy sie zadna katastrofa możesz liczyć na moja obecnosc :)

p.s. przypomnij mi ile punktow rankingowych bylo do uzyskania rok temu ?? :D

O:Gdańsk Slalom Session 2010 28 Gru 2009 11:07 #22597

• jarek
  • jarek's Avatar
  • Platinum Boarder
Bylo 100 pkt tyle ze status byl nizszy ,na dzien dzisiejszy byloby to 50 pkt .Jest cien nadziei na podniesienie statusu do 2 cons i to ponoc zalezy tylko od nas ( wiec dzialamy w tym wzgledzie ) a wtedy bedzie to 200 pkt, ale o tem potem .
  • Strona:
  • 1