Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 656 gości oraz 2 użytkowników.

• Tomcat
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Przód - Tył szybka zmiana.

Przód - Tył szybka zmiana. 28 Maj 2010 17:13 #25347

• Abs
  • Abs's Avatar
  • Fresh Boarder
Witam serdecznie.

Cóż, z biegiem czasu nauka w tą i nazad robi się nudna, chciałbym nauczyć się czegoś co urozmaiciłoby mi jazdę po mieście. Na początek chciałbym nauczyć się jazdy tyłem. Pytanie: Jak przeskakujecie z jazdy przodem w jazdę w tył? O ile w trakcie wooolnej jazdy jest to banalne (nie trzeba nawet odrywać rolki od nawierzchni) tak przy większych prędkościach nie wiem czy powinienem pozostawić przednie kółko jednej rolki na nawierzchni (taki wymysł ;)) czy jednak po prostu wyskoczyć. Rozumiem, że pytanie może wydawać się absurdalne bo to jednak po prostu przeskok jednak za wszystkie rady serdecznie dziękuję :-).
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Przód - Tył szybka zmiana. 29 Maj 2010 21:06 #25375

• paraliz
  • paraliz's Avatar
  • Junior Boarder
sprubuj z podskokiem zmienic kierunek jazdy bo bez odrywania przy duzych predkosciach moze toba zakolysac albo rolka moze uciec a przy podskoku no to juz kwestia ladowania jak i wczesniejszego wybicia ale powoli dojdziesz do wprawy. Przy wiekszych predkosciach pewnie tez sie da bez wybicia ale ja osobiscie jescze nie umiem :P

mala podpowiedz:
jak chcesz sie obrocic w prawo to najpierw obroc barki w prawo mozesz dopomoc sie rekami i analogicznie w lewo. Jak sie obracam w prawo jadac do tylu to najpierw obracam barki ( + rece) i wybijam sie z nog z czego 1 wybijam sie lewa noga ( bo ma dluzsza droge do przebycia bo idzie po zewnetrznej)
Ostatnio zmieniany: 29 Maj 2010 21:13 przez paraliz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1