Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: nauka freestyle na śląsku

nauka freestyle na śląsku 25 Sie 2010 14:04 #27012

• dagomar
  • dagomar's Avatar
  • Junior Boarder
hej, witam wszystkich

chciałam się zapytać czy byłby ktoś może zainteresowany tym aby pojeździć razem na rolkach w Dąbrowie Górniczej? Niedawno kupiłam rolki do freestyle i codziennie uczę się jeździć, i potrzebuję jakiegoś starszego brata lub siostry który podzieliłby się swoimi umiejętnościami, albo kogoś kto również chciałby się ze mną uczyć.
:silly: razem myślę raźniej,

ja sama zaczynam się teraz uczyć slalomu, ale opieram się na tutorialach w youtubie

pozdro
:woohoo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:nauka freestyle na śląsku 25 Sie 2010 16:47 #27015

Hej!
Jestem z okolic Bielska-Białej. To co prawda koło 70km różnicy, ale jakbyś chciała się nauczyć paru tricków slalomowych, to zapraszam. Również jeżdżę zazwyczaj sam i uczę się z YT.

O:nauka freestyle na śląsku 25 Sie 2010 19:10 #27017

• dagomar
  • dagomar's Avatar
  • Junior Boarder
hej :P może się skuszę hehe gdzie zazwyczaj jeździsz?

a właśnie: długo jeździsz na rolkach? dużo ci daje YT? bo wiesz ja się naoglądam tego bardzo dużo ale potem zanim powtórzę coś co widziałam na ekranie mija o wiele więcej czasu niż na żywo, co mnie denerwuje :(
pamiętam jak dzień po tym jak kupiłam rolki, kolega mi objaśnił podstawy na żywo i pokazał jak się odwracać i jechać tyłem, i to od razu złapałam a tak przez neta to ehh....

:P

pozdro :)

O:nauka freestyle na śląsku 27 Sie 2010 23:11 #27045

• Herb
  • Herb's Avatar
  • Platinum Boarder
www.kompakombo.com/plan-site-kompakombo/...oller-sur-kompakombo

Można ściągać filmiki w postaci plików MP4. Wszystkie triki są pokazane w normalnym i zwolnionym tempie. Pozostaje wgrać na cokolwiek odtwarzającego MP4 (wszystkie telefony multimedialne nie starsze niż 2 lata powinny dać radę), zabrać ze sobą na rolki i ćwiczyć ;)

O:nauka freestyle na śląsku 28 Sie 2010 12:54 #27051

• dagomar
  • dagomar's Avatar
  • Junior Boarder
a tak! znam tę stronę - jest extra! :)

O:nauka freestyle na śląsku 04 Paź 2010 23:41 #27595

Sorki, że tak długo nie odpisywałem, ale zapomniałem sobie sprawdzić...
Jeżdżę zazwyczaj na ulicy koło domu. Mieszkam w Mazańcowicach, więc tam za często auta nie jeżdżą bo to wieś. Każdy musi sobie jakoś radzić :)
Czy YT mi dużo daje... filmiki z wszystkimi trickami mam na telefonie kom. więc zawsze podczas jazdy mogę sobie zobaczyć co i jak się robi. Z tego prostego powodu jest ot bardzo przydatna rzecz.
  • Strona:
  • 1