Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Wybór rolek- z sezonu 2012, czy 2013

Wybór rolek- z sezonu 2012, czy 2013 18 Sty 2013 20:37 #33605

• olafinho
  • olafinho's Avatar
  • Fresh Boarder
Witam, na wstępnie chciałem usprawiedliwić ponowne wałkowanie tego samego tematu. W tym roku dużo firm wypuszcza nowe modele, więc rynek się trochę zmieni i tutaj pojawia się moje pytanie. Zamierzam jeździć po mieście (czyt. Urban skating :) ), ale i liznąć trochę slalomu.
I teraz mam dylemat: kupić sprawdzony model, ze starej kolekcji np. Seba FRX 80, czy zwrócić się ku np. Powerslide Hawk 2013?. Mój budżet to 700 zł, więc nie jakaś fortuna, ale na początek przygody z tego typu rolkami, wydaje mi się, że wystarczy ;) (a może się mylę, kto to wie). Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc, ponieważ nie chce zrobić głupstwa i potem tego żałować ;)
Pozdrawiam, Olaf
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wybór rolek- z sezonu 2012, czy 2013 20 Sty 2013 17:01 #33606

• datten
  • datten's Avatar
  • Expert Boarder
Generalnie zadałeś pytanie, na które odpowiedź wymaga wróżenia z fusów. Wiadomo już, że modele RB się raczej nie zmienią - np Twister (idealne tak do freeride`u jak i slalomu), powerslide poszedł w nowość i stworzył Hawk`a, w ofercie pozostanie też sprawdzone Metro - o ile o pierwszym niewiele wiadomo, o tyle o drugim coś już można powiedzieć (na fsknews coś tam jest). Seba jak na razie poza modelem agro, o którym mowa od ubiegłego roku, zdaje się siedzieć cicho - zatem w moim odczuciu to kwestia podjęcia decyzji "teraz" czy "zaraz". Jeżeli masz już teraz gdzie jeździć, możesz wziąć coś sprawdzonego, jeżeli natomiast z powodu pogody przez najbliższe miesiące rolka będzie stała w domowym zaciszu - równie dobrze można poczekać.

Wybór rolek- z sezonu 2012, czy 2013 20 Sty 2013 18:57 #33608

• olafinho
  • olafinho's Avatar
  • Fresh Boarder
Dziękuję za odpowiedź :)
Wydaję mi się, że wybiorę opcje "zaraz" i poczekam. Pytanie zadałem z powodu promocji, które sklepy często urządzają z powodu wyprzedaży "starej kolekcji" ;). Jednak patrząc na cenę np. rolki Hawk (689zł) wolę przeczekać do wyjścia nowych kolekcji. Będę miał wtedy porównanie między starymi, a nowymi modelami i wtedy podejmę decyzję :laugh: .

Wybór rolek- z sezonu 2012, czy 2013 20 Sty 2013 19:09 #33609

• datten
  • datten's Avatar
  • Expert Boarder
Swoją drogą, gdzie znalazłeś Hawk w takiej kwocie? Wrzucisz link?

Wybór rolek- z sezonu 2012, czy 2013 21 Sty 2013 13:08 #33610

• olafinho
  • olafinho's Avatar
  • Fresh Boarder
Poza ceną, są podane również inne informacje ;)
niecodzienni.pl/rolki-freestyle-powerslide-hawk-2013-id-2841 - można zamawiać w przedsprzedaży.
  • Strona:
  • 1