Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 66 gości oraz 1 użytkownik.

• Slokey
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Powerslide Cell II 06 czy 07 ?

O:Powerslide Cell II 06 czy 07 ? 25 Sie 2007 00:57 #8549

• miko
  • miko's Avatar
  • Moderator
Slawek napisał:
Ja bym wybral model 2007 ze wzgledu na krotsza szyne - to jest na prawde duuuza roznica...
Wlasnie czekam na ten moment, kiedy wreszcie poczuję osobiście jaka to różnica przesiąść się z 265mm na 247mm. Przewrócę się? ;)
Ale i tak wszystko zalezy od buta - jak niewygodny to zadne rockeringi i krotkie szyny nie pomoga....
gRRuby od Was bardzo sobie chwali wygodę Twisterów II Pro. To jednak inna półka cenowa.

R1ven, wywołuję Cię do tablicy: But jest wygody w PS CELL II 2007? (no chyba by nie jeżdził z taką wesołą miną, gdyby nie był - co za głupie pytanie! ;) )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powerslide Cell II 06 czy 07 ? 25 Sie 2007 20:48 #8591

• riven
  • riven's Avatar
  • Expert Boarder
Na poczatku moze wydawac sie nie wygodny, ze wzgledu na to ze jak wiadomo rolki do freeridu powinny miec twardszy but :) Jak juz sie przyzwyczaisz, wszystko bedzie ok. Ja akurat mam problem z lewa noga - nie wiem czy jest cos nie tak z rolka, czy cos nie tak z moja noga, ale doslownie juz po pol godziny jazdy boli mnie srodstopie :/ przyzwyczailem sie do tego, jednak ogolnie czuje dyskomfort :)
Co do samych rolek, nie mam zastrzezen. Co do poprzedniego pytania Miko, wystarczy popatrzec na to z jakiego materialu wykonany jest model 2006 i 2007.
Ogolnie zachorowalem w tej chwili jezeli chodzi o wyglad na FS III, dla mnie zabijaja nawet Seby - mniam :)

O:Powerslide Cell II 06 czy 07 ? 26 Sie 2007 05:40 #8603

• riven
  • riven's Avatar
  • Expert Boarder
Ten dyskomfort naprawde istnieje :P Ogranicza moje mozliwosci ! o tak ! :D

O:Powerslide Cell II 06 czy 07 ? 26 Sie 2007 15:15 #8614

• miko
  • miko's Avatar
  • Moderator
riven napisał:
Dzięki za info. Muszę z Tobą pogadać w realu, bo wciąż mam pytania. :)
Ja akurat mam problem z lewa noga - nie wiem czy jest cos nie tak z rolka, czy cos nie tak z moja noga, ale doslownie juz po pol godziny jazdy boli mnie srodstopie :/ przyzwyczailem sie do tego, jednak ogolnie czuje dyskomfort :)
Poszukaj odpowiedzi na swój problem tutaj.
http://www.zico-skating.com/forum/viewtopic.php?t=1703
Z podanych tam możliwych przyczyn najbardziej prawdopodobna wydaje mi się technika. Może istnieja delikatna różnica (lewa/prawa noga) u Ciebie w technice odepchnięcia?
Też miałem kiedyś bóle śródstopia. Zupełnie nie wiedziałem z czego to pochodzi. Wydawało mi się, że rolka za mocno zaciśnięta. Ostatnio jakoś nie pojawia się. A w międzyczasie starałem się zwracać uwagę na to jak się odpycham lewą nogą, tzn. wyrównać technikę.
Hope this helpS!
riven napisał:
Co do samych rolek, nie mam zastrzezen. Co do poprzedniego pytania Miko, wystarczy popatrzec na to z jakiego materialu wykonany jest model 2006 i 2007.
Jak będziesz Ty i AgentL, to muszę się przyjrzeć organoleptycznie temu sprzętowi. :)
Ogolnie zachorowalem w tej chwili jezeli chodzi o wyglad na FS III, dla mnie zabijaja nawet Seby - mniam :)
Czy chodzi o tę rolkę, którą załączam na obrazku?

O:Powerslide Cell II 06 czy 07 ? 26 Sie 2007 22:30 #8626

riven napisał:

Riven narażasz się Mirossowi ;) :woohoo:
Newbe here! ^_~
Nowy S±cz/Kraków
\\"I wanna have fun, before I die\\"
gg#5495503
  • Strona:
  • 1
  • 2