Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 28 gości oraz 1 użytkownik.

• Slokey
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: jak tak zrobić

O:jak tak zrobić 06 Wrz 2007 16:53 #9289

• miross
  • miross's Avatar
  • Expert Boarder
swistak napisał:
miko miro zapomnieliscie o przejsciach podziemnych :) np na skrzyzowaniu rakowicka lubomirskiego, lub przy rondzie grunwaldzkim jest tego masa tylko miejscowki nie nadaja sie na zime :] ale na deszcz jak najbardzej ok

Tak swistak zgadza się ale tak jak napisałeś nie nadaje się to na zimę bo ludzie syf (snieg -> błoto) noszą :) i lipa sie robi
gg: 2616654
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:jak tak zrobić 06 Wrz 2007 17:12 #9290

• miko
  • miko's Avatar
  • Moderator
pod rondem grundwaldzkim? tam jest okropna kostka jesli pamiec mnie nie myli!
chyba ze pod mostem :)

A skrzyzowanie rakowicka/lubomirskiego sobie obczaje bo nie wiem do konca o czym mowa.

Wnoszę wniosek (głownie do założyciela wątku) aby go przemianować na trafniejszy. Np. Jak to zrobić, czyli miejscówki na porę monsumową/zimę

O:jak tak zrobić 06 Wrz 2007 17:18 #9291

• loompek
  • loompek's Avatar
  • Senior Boarder
Zupełnie przypadkowo, czytając inne forum natknąłem się na taki tekst. Interesujący dla nas jest podkreślony fragment :>
Na terenie miasteczka studenckiego, w pobliżu akademika "Maraton" przy ulicy Tokarskiego, Akademia Górniczo - Hutnicza buduje basen. Czas najwyższy - inne uczelnie (np. Akademia Ekonomiczna i Pedagogiczna) mają już własne pływalnie. Korzystają z nich studenci, a także mieszkańcy Krakowa. Podobnie będzie z powstającym właśnie basenem. Obiekt zostanie oddany na wiosnę przyszłego roku.
Był potrzebny
Skąd wziął się pomysł?
- Władze AGH planowały basen już od 1995 roku - mówi kanclerz AGH Henryk Zioło. - Była to pilna potrzeba uczelni. Realizacja udała się dzięki konsekwencji rektora akademii - dodał. Na kompleks basenów schowanych pod półokrągłą kopułą składać się będą dwie niecki o długości 25 m oraz brodzik z cieplejszą wodą - podobno doskonały do nauki pływania. Przy jednym z basenów powstaną trybuny. Oprócz tego, w tym samym obiekcie znajdziemy jacuzzi, saunę, klub fitness, kręgielnię, barek oraz wielofunkcyjną salę o powierzchni 400 m kw. Jeszcze nie zdecydowano w jaki sposób zostanie wykorzystana.

Szkopuł tylko taki że to dopiero na wiosnę.
http://status.gadu-gadu.pl/users/status.asp?styl=1&id=63556626355662

O:jak tak zrobić 06 Wrz 2007 17:26 #9292

• miko
  • miko's Avatar
  • Moderator
loompek napisał:
Szkopuł tylko taki że to dopiero na wiosnę.
a już miałem jechać na tokarsiego :)
http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=Maraton&loc=Krak%F3w%2C+Tokarskiego+&Submit.x=50&Submit.y=19&Submit=Szukaj

O:jak tak zrobić 06 Wrz 2007 17:27 #9293

• LukasW
  • LukasW's Avatar
  • Junior Boarder
A tak na marginesie, z innej beczki, nota bene, uppsala i baj de łej:
Czy aby napewno dobrze się wysłowiłeś? :) Chciałbyś jeździć slalom z tą dziewczyną? :P

Miko : chciałbym jeździc jak ta myszka ale oczywiście nie odmówiłbym gdyby chciała mnie podszkolić:lol: ... ze slalomu też:evil:

O:jak tak zrobić 06 Wrz 2007 17:41 #9294

• miko
  • miko's Avatar
  • Moderator
LukasW napisał:
Miko : chciałbym jeździc jak ta myszka ale oczywiście nie odmówiłbym gdyby chciała mnie podszkolić:lol: ... ze slalomu też:evil:

Właśnie takiej odpowiedzi się spodziewałem. :) Wobec tego musimy ją do nas zaprosić ;) ha ha ha.

Lubię żartować :)

O:jak tak zrobić 06 Wrz 2007 17:41 #9295

• loompek
  • loompek's Avatar
  • Senior Boarder
Hmmm można zbadać halę w której w weekendy jest giełda elektroniczna przy Balickiej/Lindego. Z tego co wiem to w tygodniu jest tam jeszcze chyba giełda zoologiczna, a resztę czasu chyba stoi to puste :dry: Nie pamiętam tylko w jakim stanie jest tam nawierzchnia...
http://status.gadu-gadu.pl/users/status.asp?styl=1&id=63556626355662

O:jak tak zrobić 06 Wrz 2007 17:43 #9296

• miko
  • miko's Avatar
  • Moderator
loompek napisał:
Hmmm można zbadać halę w której w weekendy jest giełda elektroniczna przy Balickiej/Lindego. Z tego co wiem to w tygodniu jest tam jeszcze chyba giełda zoologiczna, a resztę czasu chyba stoi to puste :dry: Nie pamiętam tylko w jakim stanie jest tam nawierzchnia...
Świetny pomysł. Jak będe tam jechał po kwiatki, to spróbuję się zorientować. Dobry cynk. Hala jest ogromna i klimatyczna :).
Nawierzchnia napewno nie jest idealna, ale trzeba tam pojechać i się przekonać!

O:jak tak zrobić 06 Wrz 2007 22:19 #9310

• Agent L
  • Agent L's Avatar
  • Platinum Boarder
LukasW napisał:
Moja nowa idolka. <3
Kamilo, wybacz!
: P

O:jak tak zrobić 13 Sty 2008 19:30 #12127

• daisy
  • daisy's Avatar
  • Fresh Boarder
LukasW napisał:
Nie wiem czy widzieliścię ten filmik ale ja chciałbym jeżdzić slalom jak ta dziewczyna:lol:

wystarczy DUŻO ćwiczeń. najlepiej się gdzieś zapisz. ona pewnie ćwiczy od dzieciństwa...

O:jak tak zrobić 14 Sty 2008 10:24 #12137

• slesh
  • slesh's Avatar
  • Platinum Boarder
hehe taka pierwsza mysl po wlaczeniu filmu :
w polsce to juz by przylecial justus i by nas wygonil :) jak nawet na placu pod galeria nie mozna jezdzic a co dopiero w holu...

nasz kraj jest zacofany mentalnie
gg: I9ooo9 :: Photoshop for the win ! :D

O:jak tak zrobić 14 Sty 2008 11:51 #12141

• mrv
  • mrv's Avatar
  • Platinum Boarder
slesh napisał:
w polsce to juz by przylecial justus i by nas wygonil :) jak nawet na placu pod galeria nie mozna jezdzic a co dopiero w holu...

nasz kraj jest zacofany mentalnie

Czy wynika z tego że Ty też? Osobiście czuję się obrażony ;-). Rozróżnij mentalność explicite od "niezawinionej" niewiedzy. Nie wierzę w to że w Polsce jeździ mało ludzi na rolkach, nartach, gra w tenisa, golfa, jeździ na rowerze bo są zacofani mentalnie. Źródło problemu leży w uwarunkowaniach historyczno-społeczno-ekonomicznych. Poprzednia generacja i wcześniejsze nie miała tych możliwości co my (choćby poznania uroków "droższych" lub wymagających specjalnego sprzętu dyscyplin sportu), a stanowią sporą część naszego społeczeństwa. Nie oczekuj też że my - ich potomstwo - nie odziedziczyliśmy po nich skutków w/w uwarunkowań. Nie wierzę też że sam nie jestem skażony tym choćby w niewielkim stopniu. Gdyby Niemcy po wojnie miały taką historię jak nasz kraj jestem pewien że nie jeździlibyśmy na maraton berliński i nie kibicowałoby nam w deszczu ćwierć miliona osób. Wierz mi istnieją kraje nie tak daleko na zachód od nas gdzie mimo o wiele lżejszej historii obywatele spaprali sobie, rzeczywiście, mentalność na własne życzenie przy użyciu własnej wolności.
Z rolek jestem cienki bolek.gg:4212726
hubert(-at-)rolkarz.com
KAWA A ROLKI
W PUSZCZY

O:jak tak zrobić 14 Sty 2008 12:09 #12142

• slesh
  • slesh's Avatar
  • Platinum Boarder
nie komplikuj, wiesz o co chodzi wiec ten wyklad jest zbedny.

ludzie w polsce sa zacofani mentalnie , nie generalizuje , chodzi tu o konkretne przypadki i zachowania, nie jest tajemnica ze u nas sie stosuje malo rewolucyjne metody dzialania a wszystko sprowadza sie do spolecznej niecheci , obcy ludzie nie sa sobie przychylni, nie chca pomagac. Twoim tokiem rozumowania wszystko mozna sprowadzic do okreslenia 'niewiedzy' - mozna sie z ludzmi dogadac nie uswiadamiajac ich o co konkretnie chodzi w naszym rolkarstwie co pozostawia ich w zakladce "niedoedukowani ale nie szkodliwi"...to mogloby byc rozwiazaniem

masz zamiast pisac kolejny wyklad -zaniechaj- pisz po ludzku lub nie odpisuj do mnie, juz ci to mowilem w zeszlym sezonie ale widze ze za cholere nie mozesz wyluzowac i siedzisz ze "slownikiem w reku", sprostowanie do wypowiedzi Ci napisalem wiec juz nie czuj sie urazony
gg: I9ooo9 :: Photoshop for the win ! :D

O:jak tak zrobić 14 Sty 2008 12:26 #12143

• mrv
  • mrv's Avatar
  • Platinum Boarder
slesh napisał:
sprostowanie do wypowiedzi Ci napisalem wiec juz nie czuj sie urazony

Dziękuję za sprostowanie i daj sobie już spokój z tym słownikiem :-)
Z rolek jestem cienki bolek.gg:4212726
hubert(-at-)rolkarz.com
KAWA A ROLKI
W PUSZCZY
  • Strona:
  • 1
  • 2