Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 227 gości oraz 2 użytkowników.

• Sainti
  • Tomcat
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Za wąskie rolki

Za wąskie rolki 26 Cze 2016 14:48 #52597

• Tomcat
  • Tomcat's Avatar
  • Platinum Boarder
Luźniej sznuruj i zapinaj. Może uda Ci się przemęczyć do czasu aż się liner rozbije. Jest szansa, że wtedy będą super dopasowane i wygodne.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Za wąskie rolki 26 Cze 2016 17:45 #52606

• zając
  • zając's Avatar
  • Gold Boarder
grendel napisał:
A co sądzicie o drętwiejących stopach? Z tym, że problem jest taki: od jazdy czy nawet jak kilka minut miałam rolki na nogach w domu to drętwiały mi stopy, nie odczuwałam nigdzie żadnego bólu ani nic tylko właśnie drętwienie, a po zdjęciu rolki od razu przychodziła ulga.

A długo odczuwasz to drętwienie w nogach? Ja mam tak czasem jeśli chodzi o łyżwy albo buty narciarskie, zwłaszcza na początku sezonu kiedy stopy i nogi nie są przyzwyczajone, ale zazwyczaj po 1 zjeździe ze stoku, albo po 2 kółkach na lodowisku to uczucie przechodzi.
Natomiast jeśli u Ciebie utrzymuje się dłużej, to być może budowa tej konkretnej rolki jest nieodpowiednia dla Twoich nóg.

Za wąskie rolki 26 Cze 2016 19:15 #52614

• grendel
  • grendel's Avatar
  • Fresh Boarder
Zakładam rolki i po kilku minutach czuję drętwienie (nie musiałam ich nawet sznurować i zapinać) podczas jazdy tak samo i mija ono tylko jak zdejmę rolki. Miałam je na sobie tylko 2 razy i taki był efekt, dlatego zwróciłam. Teraz myślę, że chyba się pośpieszyłam, bo być może liner by się rozbił, ale właśnie nie ma tej pewności. Podczas jazdy czułam ten dyskomfort drętwienia, ale nie tak żebym nie czuła w ogóle stóp, chociaż przyjemne to nie było i myślałam tylko żeby je zdjąć.
Na rolkach jeździłam jako dzieciak jakieś 10 lat temu więc moje stopy na pewno nie są przyzwyczajone.
Ostatnio zmieniany: 26 Cze 2016 19:16 przez grendel.

Za wąskie rolki 26 Cze 2016 19:22 #52615

• zając
  • zając's Avatar
  • Gold Boarder
No to ja bym nie ryzykowała bo może się okazać że to odczucie nie minie, a na pewno nie jest przyjemne.
A przymierzałaś jakieś inne twarde rolki? Jeśli nie, to spróbuj może RB Twister albo Seby.

Za wąskie rolki 26 Cze 2016 23:31 #52619

• grendel
  • grendel's Avatar
  • Fresh Boarder
Seby mierzyłam, może i były wygodniejsze od razu po założeniu, ale strasznie masywne i wydawały się za duże, bo stopa w środku latała, więc jakby liner jeszcze trochę się rozbił to pewnie byłoby gorzej. Więc zastanawiam się czy jednak nie dać Imperialom jeszcze jednej szansy, może stałoby się tak jak napisał Tomcat.
Twistery mam zamiar sprawdzić, ale nie mogę znaleźć ich w moim rozmiarze :/

Re:Za wąskie rolki 27 Cze 2016 07:01 #52620

• Tomcat
  • Tomcat's Avatar
  • Platinum Boarder
Aktualnie używane hokejowki rozbijalem na sucho po domu przez kilka godzin. W jeździe było już prawie ok, a po kilkunastu godzinach całkiem ok.
Ale też tam nie ma plastikowej skorupy. Więc ciut inaczej. Ale drętwienie też było.

Re:Odp: Za wąskie rolki 27 Cze 2016 08:52 #52621

• g_kamyk
  • g_kamyk's Avatar
  • Senior Boarder
U mnie po zakupie Seby FRX też było drętwienie powyżej palców. Jako że długość była dobra to nie wymieniałem. Po paru godzinach jazdy się rozbiły i problem ustąpił. Teraz noga mi drętwienie na początku jazdy jak jeżdżę do tyłu. Po paru minutach przechodzi ale to chyba zależy innego napięcia mięśni w jeździe na wstecznym.

Wysyłane z mojego GT-I9082 za pomocą Tapatalk 2

Za wąskie rolki 28 Cze 2016 09:36 #52637

• borusz
  • borusz's Avatar
  • Fresh Boarder
Też muszę powiedzieć, że Seby to wąskie rolki, przymierzałem w sklepie i aż się zdziwiłem, że niektórzy je polecają facetom z szeroką stopą. Fakt, dzięki temu dobrze się trzymają, ale u mnie od razu pojawiło się drętwienie i dałem sobie z nimi spokój.
  • Strona:
  • 1
  • 2