Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 246 gości oraz 1 użytkownik.

• Kalasanty50
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: HAMULEC

HAMULEC 02 Maj 2016 11:28 #50958

Witajcie :D Może rolkarzem jakimś nie jestem ale uwielbiam jeździć a moje pytanie będzie odnośnie hamulców. O przyczynę nie pytajcie, po prostu zjechałem hamulec w tym częśc śruby i nie da się tego odkręcić. Byłem w sklepie gdzie to kupiłem i nawet z hurtowni mówił, że nie ma części (?) więc nie wiem co mam zrobić. Jedyna opcja to odkręcić CAŁY hamulec kupić nowy. No właśnie ale tu się nasuwa pytanie czy mogę kupić pierwszy lepszy, który znajdę w sieci czy muszę odpowiednio do modelu rolek.. Jeżeli będzie potrzebne będzie zdjęcie to dodam. Pozdrawiam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HAMULEC 02 Maj 2016 11:52 #50959

Niestety nie kazdy bedzie pasowal; celuj najpioerw w taki sam, a potem w najbardziej podobny, ktory po malych przerobkach powinienes zalozyc.

HAMULEC 02 Maj 2016 13:06 #50961

No właśnie mam już taki podobny i to w rozmiarach s m l więc jakby nie pasował ten zaczep to można odstąpić czyli odesłać z allegro. Tylko ta częśc ścieralna w moim była od boku taka ze skosem małym a ta co znalazłem jest na dole prosta. To by coś zmieniło?
loombard.sprzedajemy.pl/lyzworolki-marte...50714002-dk,25483907 tu na zdjęciu będzie widać kształt tego co był. allegro.pl/hamulec-do-rolek-nj2132-a-roz...m-l-i5970567164.html to narazie to co znalazłem podobnego.
  • Strona:
  • 1