Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 250 gości oraz 2 użytkowników.

• g_kamyk
  • fasol
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Rolki Rollerblade sirio comp

Rolki Rollerblade sirio comp 08 Maj 2016 20:57 #51198

Witam. Zakupiłem nowe rolki firmy Rollerblade sirio comp rozmiar kółek to 80 mm a twardość 82 A
Poprzednie rolki miałem z twardością 78 A i mam wrażenie ze te nowe sa bardziej miękkie od starych a powinno być na odwrót z tego co sie orientuje. Po dwóch jazdach ktore odbyłem na nowym sprzęcie przednie kolka sa w opłakanym stanie rozcięte i z dziurkami myślicie ze na gwarancji to przyjmą sprzedawca mówił mi ze sa twardsze od mojego poprzedniego modelu. Ważę 90 kg jesli to w czymś pomoże.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:Rolki Rollerblade sirio comp 08 Maj 2016 21:05 #51199

• Tomcat
  • Tomcat's Avatar
  • Platinum Boarder
Próbuj, ale będzie po francusku: chance marnè.

Rolki Rollerblade sirio comp 09 Maj 2016 08:55 #51223

• alien
  • alien's Avatar
  • Platinum Boarder
Dokładnie. Jeżeli chcesz dłużej użytkować kółka, to do twojej wagi potrzebujesz dobrych kółek. Za bardzo sugeruj się napisami, które producenci na nich umieszczają. Jak sam zauważyłeś odczucia masz odwrotne niż napisy. Wybierać dobre sprawdzone modele. Napisy na tanim sprzęcie w żaden sposób nie oddają wytrzymałości i wrażeń z jazdy.
Napisz za jakiś czas jak Sirio ogólnie się sprawdzają przy takiej masie użytkownika.

Rolki Rollerblade sirio comp 09 Maj 2016 10:27 #51235

Firma w której kupiłem rolki wyśle zdjęcia uszkodzonych kółek do producenta ale mówią ze raczej tego nie widzą dobrze powiedzą ze kwestia zużycia i tyle. Proponują mi wymiane na kółka
Rollerblade Urban 80 mm / 85A Co sądzicie o tym modelu ? czy się nada ? jakieś opinie użytkowników ?

Rolki Rollerblade sirio comp 10 Maj 2016 12:36 #51287

• Mario
  • Mario's Avatar
  • Platinum Boarder
klasyczne kółka Urban rollerblade maja twardość 80A przy średnicy 80mm chyba że mowa o wzmocnionej grupie Supreme 80mm / 85A
Supreme wypadają całkiem nieźle jednak maja kształt dość walcowaty (full radius) w efekcie duża powierzchnia styku koła z asfaltem powoduje większe tarcie i w efekcie wolniejszą jazdę.
Pod względem wytrzymałości koła radzą sobie dobrze i nie ustępują popularnym Hyperom. Koła o takim profilu nadają się nieco bardziej do skoków i jazdy typu freeride.

Jeżeli poszukujesz mocnych kół do jazdy polecam koła Matter Image
http://niecodzienni.pl/matter-image-80mm-f1-kolka-do-rolek-8szt-id-4482

Dobrym rozwiązaniem mogą być tez koła Powerslide Hurricane
http://niecodzienni.pl/kolka-powerslide-hurricane-80-mm-85-a-4-szt-czerwone-id-3596
  • Strona:
  • 1