Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 255 gości oraz 2 użytkowników.

• g_kamyk
  • fasol
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Seba FR1 80 - rozmiar linera/shella

Seba FR1 80 - rozmiar linera/shella 19 Maj 2016 18:04 #51670

• elderapo
  • elderapo's Avatar
  • Fresh Boarder
Witam wszystkich!

Ostatnio kupiłem rolki Seba FR1 80 rozmiar 41. Liner pasuje mi doskonale do stopy jednak martwi mnie jedna rzecz. Mianowicie shell wydaje się być za duży (w środku widnieje numerek 8). Najzwyczajniej w świecie mogę wsadzić palca w tą dziurę (imgur.com/a/dNDje w rzeczywistości ta luka wydaje się być większa).

Z tego co usłyszałem/wyczytałem przy wybieraniu rozmiaru rolek najważniejsze jest to, aby idealnie pasowały do stopy. I w tym przypadku tak jest bo liner przylega do stopy bardzo dobrze jednak nie podoba mi się trochę ta luka. Czy to jest normalne przy rozmiarze 41 w modelu FR1, czy poprostu dostałem rolki złożone z części z rożnych rozmiarów?

Pozdrawiam Elderapo!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Seba FR1 80 - rozmiar linera/shella 19 Maj 2016 21:28 #51677

• Andreee
  • Andreee's Avatar
  • Platinum Boarder
W seba fr rozmiar 41 i42 mają te samą skorupę. Dlatego zastąpiłem fr1 Twisterami Pro. Przy moim rozmiarze 41 Twister pasuje idealnie. W fr1 miałem piete zdarta do samej krwi. Liner się rozbił jak kapec. Do tego skorupa wieksza. Po prawie 1.5 roku jazdy w Twisterach Liner praktycznie wcale się nie rozbił, jedynie fajnie dopasować do stopy
Ostatnio zmieniany: 19 Maj 2016 21:33 przez Andreee.

Seba FR1 80 - rozmiar linera/shella 20 Maj 2016 01:31 #51682

• elderapo
  • elderapo's Avatar
  • Fresh Boarder
Wielkie dzięki za odpowiedź! Właśnie wróciłem z 2 jazdy na rolkach. Powiem szczerze, że roleczki mi chyba spasowały i się już nawet nie zastanawiam nad ich zmianą. Bardzo fajnie trzymają nogi. Zero obtarć, bardzo wygodne... Jedynie za 1 razem trochę przesadziłem z zapięciami i mnie lekko kostki i śródstopie bolało, lecz teraz za 2 razem jak but się leciutko rozbił i trochę lżej zapiąłem roleczki to było idealnie.
  • Strona:
  • 1