Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 259 gości oraz 1 użytkownik.

• Kalasanty50
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Problem. Rollerblade fusion x3

Problem. Rollerblade fusion x3 28 Cze 2016 15:38 #52658

• Cvt
  • Cvt's Avatar
  • Fresh Boarder
Witam. Problem mój polega na tym iż lewa rolka bardzo boleśnie uciska/ociera mi od strony wewnętrznej na kostkę. Jest to o tyle dziwne że zaczęło się to od niedawna (jakieś dwa - trzy miesiące temu). Same rolki posiadam od dwóch lat. Nabiłem w nich sporo km i zaliczyłem kilka większych lub mniejszych gleb. Jak jadę "wte i we wte" po jakimś dobrym asfalcie to w miarę spoko choć i tak czuję te kostkę od samego początku. Cuda pojawiają się kiedy zjade na chodnik czy bruk, przy przeskakiwaniu przeszkód albo ostrzejszym manewrowaniu. 10 minut i wydaje mi się jak by coś gilotynowało mi stopę. Ucisk kostki potęguje mokra od potu skarpetka która zaczyna jeszcze obcierać. Zabiera mi to jakąkolwiek przyjemność z jazdy, wręcz ją uniemożliwia. Rolki są konkretne ale nie wiem, może liner sie już po prostu "ubił" w tym miejscu. Nie mam pojęcia a próbowałem już wielu rzeczy. Wysokie skarpetki, frotowe, cienkie, grube, do rolek, do biegania, śliskie. Zaklejałem bolące miejsce plastrami, wciskałem chusteczki, różnego rodzaju tkaniny, zluzowywałem zapięcie, sznurówki, nawet wziąłem od żony podpaskę i wcisnąłem ją miedzy nogę a buta (xD). Jedyne co trochę pomogło to wazelina na kostkę przykryta watą i zaklejona plastrem. Pomogło ale tylko nieco, przy dłuższym czasie jazdy i odrobinie kombinowania trzeba było zawrócić do domu ze spuszczonym łbem i opuchniętą kostką. Przeszukałem internet i różne fora. Od wymiany rolek, po termoformowanie buta w piekarniku (xD). Przypuszczam ze coś nie tak jest z linerem. Jeśli ktokolwiek miał podobny problem, będe bardzo wdzięczny za pomoc. Sprawa dotyczy tylko lewej stopy. Jeśli już nowy liner to może możecie coś polecić, jednak jeśli to możliwe, wolał bym się obejść bez kupowania. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam ;).
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Problem. Rollerblade fusion x3 28 Cze 2016 15:39 #52659

• Tomcat
  • Tomcat's Avatar
  • Platinum Boarder
Udaj się do serwisu narciarskiego z butem i nogą. Pokaż palcem i pogadajcie o odbarczaniu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1