Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 338 gości oraz 0 użytkowników.

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Prośba o 1% podatku dla mojej córki - Mai

Prośba o 1% podatku dla mojej córki - Mai 05 Sty 2011 08:11 #28066

• Pedro
  • Pedro's Avatar
  • Gold Boarder
Witam, na tym forum pierwszy raz zwracam się do Was z moją prośbą - niedługo będziecie rozliczać swoje (a niektórzy może też i nieswoje) PITy ... jeżeli nie macie na kogo odpisać 1% podatku, zróbcie to na moją Maję

info także na stronie www.dzieciom.pl/9345

Jeżeli możecie - prześlijcie ten apel lub link dalej - z góry wszystim dziękuję :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prośba o 1% podatku dla mojej córki - Mai 27 Sty 2011 13:02 #28207

• Pedro
  • Pedro's Avatar
  • Gold Boarder

Odp: O:Prośba o 1% podatku dla mojej córki - Mai 27 Kwi 2011 12:12 #29244

• Pedro
  • Pedro's Avatar
  • Gold Boarder
Tym, którzy o mojej Mai nie wiedzieli lub zapomnieli - przypominam się, a tym którzy pamiętali i pamiętają – dziękuję !

www.dzieciom.pl/9345

Wszystkim, którzy się już rozliczyli i uwzględnili moją Maję w PITach - bardzo bardzo dziękujemy !
Tym, którzy jeszcze tego nie zrobili lub znają takie osoby - a to już ostatni dzwonek - przypominam o możliwości przekazania Mai 1% z podatku, który przecież i tak oddajemy … To naprawdę bardzo proste – w swojego PITa wpisujesz tylko dwie (!) informacje:

nr KRS - 0000037904
cel szczegółowy – Maja Matejuk (9345)

A z nowości - Maja zakwalifikowała się do wszczepienia drugiego implantu – teraz czekamy już tylko na termin operacji … okazało się też, że NFZ zrefunduje ten zabieg, tak więc pieniążki zebrane z 1% podatku będziemy mogli przeznaczyć na dalsze leczenie i coraz bardziej kosztowną rehabilitację Mai oraz bieżące – teraz już podwójne – koszty używania implantu ślimakowego (dodam tylko, że samo roczne ubezpieczenie obu procesorów mowy to kwota ok. 2 tys. zł … ).

Tak więc jeszcze raz przypominam o obowiązku rozliczenia się (do 2 maja !), a tym którzy 1% podatku na rzecz Mai przekazali, przekażą lub udostępnią mój apel dalej – jeszcze raz bardzo dziękuję :)

Pedro

Odp: Prośba o 1% podatku dla mojej córki - Mai 25 Sty 2012 07:48 #31299

• Pedro
  • Pedro's Avatar
  • Gold Boarder
Czas odświeżyć temat - a "trochę" się u nas ostatnio zmieniło ... jeżeli ktoś ma chwilkę czasu - zapraszam do lektury

www.dzieciom.pl/9345

i tak jak w apelu -

Jeżeli znasz dziecko, które potrzebuje pomocy bardziej niż Maja – przekaż mu 1% swojego podatku. Jeżeli nie – przekaż go Mai.

Jeżeli możesz - podaj dalej

Dzięki i pozdrawiam

Pedro

Prośba o 1% podatku dla mojej córki - Mai 05 Lut 2013 08:16 #33634

• Pedro
  • Pedro's Avatar
  • Gold Boarder
Jak co roku, przypominam się dla rozliczających się z podatku - jeżeli nie macie komu przekazać 1% - proszę przekażcie go na moją Maję.
A ci co się jeszcze nie rozliczają, jeżeli mogą, niech puszczają link dalej :)

http://dzieciom.pl/podopieczni/9345

dzięki :)
  • Strona:
  • 1