Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 449 gości oraz 0 użytkowników.

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Petycja - Budowa nowego skateparku w Dębicy

Petycja - Budowa nowego skateparku w Dębicy 17 Sie 2013 12:49 #35992

• Sprite
  • Sprite's Avatar
  • Fresh Boarder
Witam serecznie!

Mam na imię Mateusz i jestem jednym z członków Dębickiego Stowarzyszenia Sportów Ekstremalnych, które powstało na skutek inicjatywy osób chcących stworzyć nowy skatepark w naszym małym mieście.

www.facebook.com/DebickieStowarzyszenieS...emalnychDSSE?fref=ts

Link do strony facebookowej, na której możecie zobaczyć zdjęcia z aktualnego stanu technicznego naszego skateparku, oraz film prezentujący w akcji naszych najlepszych ;)

Zwracam się do całego Waszego forum z prośbą o pomoc! Przygotowaliśmy petycję do Burmistrza Dębicy i potrzebujemy jak największej ilości podpisów, żywię ogromną nadzieje, że znajdzie się tu kilka osób chętnych nas wesprzeć.

Pozdrawiam Was i z góry dziękuje!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Petycja - Budowa nowego skateparku w Dębicy 21 Sie 2013 22:34 #36321

• Leszek
  • Leszek's Avatar
  • Expert Boarder
Sama petycja podpisami, nawet jak ich będzie dużo może nie wystarczyć, bo Pan Burmistrz i cała rada miasta takie rzeczy jak skateparki ma głęboko w d.... Co innego gdyby chodziło o piłkę nożną, albo zbliżające się wybory.
Wy macie jeszcze jedną możliwość. Mianowicie wszystkie rampy mają powierzchnie, na których da się umieścić reklamy. Spróbujcie znaleźć sponsora lub kilku, którzy mogą być zainteresowani taką formą reklamy. Nie wiem czy Wasz skatepark jest miejscem uczęszczanym, ale na pewno Wasze tricki przyciągają uwagę, co w przypadku reklamy jest ważne Rzeczywiście jesteście dobrzy, spróbujcie pokombinować jak to wykorzystać. Jeżeli Wam się to uda, to jest szansa że Pan Burmistrz też się dołoży. A potem, jako stowarzyszenie będziecie musieli dopilnować, żeby Wam nie wstawili takiego samego badziewia, jak na zdjęciach.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1