Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 83 gości oraz 1 użytkownik.

• joca666
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Rolki Fila PRIMO LX 90?

Rolki Fila PRIMO LX 90? 06 Lip 2018 00:37 #69576

Cześć.

Zastanawiam się nad zakupem rolek Fila PRIMO LX 90. (90mm 83a)
www.decathlon.pl/primo-lx90mskie-czarne-niebie-id_8408914.html

Chciałem się was zapytać co sądzicie o tym modelu i czy jest on wart swojej ceny. Rolki te koszują 450zł. Wydaje mi się, że 1-2 miesiące temu były one o 100 zł tańsze. Przy cenie 350zł, nie zastanawiałbym się, czy je kupić. Nie wiem jednak czy nie lepiej wziąć jakiś inny model w podobnej cenie. Zależałoby mi na rolkach z kółkami o rozmiarze 90mm, do jazdy po mieście (2-3 km).

Do tej pory jeździłem na rolkach Oxelo za 200zł, ale kupiłem trochę za duży model i poza tym są one dość wolne (76mm 78a).

Mam też pytanie, czy wziąć rozmiar 41(265mm), który jest o 2 mm krótszy niż moja długość stopy? But w tych rolkach jest wygodny, wyłożony miękkim materiałem, więc chyba powinien się dopasować do stopy, ale wolę się zapytać o radę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:Rolki Fila PRIMO LX 90? 06 Lip 2018 08:05 #69581

• Tomcat
  • Tomcat's Avatar
  • Platinum Boarder
Fila to takie ociupinke lepsze oxelo. Części zamiennych tak samo brak.
Może na kolejne rolki kup już coś markowego?

Rolki Fila PRIMO LX 90? 10 Lip 2018 15:18 #69682

Przede wszystkim to nie są rolki do jazdy po mieście (urban) tylko fitnessowe - mniej zwrotne, miękkie.

Jeżeli potrzebujesz rolek do jazdy po mieście potrzebujesz rolek z twardą skorupą i krótszą płozą.

Jeżeli przymierzałeś rolki to podanym przez producenta rozmiarem się nie kieruj :P.
  • Strona:
  • 1