Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 448 gości oraz 0 użytkowników.

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Rollerblade Twister Edge

Rollerblade Twister Edge 16 Sie 2018 22:24 #70627

Witam :) Jako iż mam w planach zakup nowych rolek fsk, moją uwagę przykuła nowość od Rollerblade, czyli Twister Edge. Jednocześnie nurtuje mnie dylemat, czy skusić się na nowe wydanie twisterów, czy może pójść w stronę klasyka jakim jest Twister 80. A może podsuniecie mi jakąś inną ciekawą propozycję? Budżet powiedzmy 800-900zł. I muszę też wspomnieć, że nie mam możliwości przymiarki rolek, jedynie kupno przez internet. Najwyżej będę odsyłał :laugh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rollerblade Twister Edge 17 Sie 2018 00:13 #70630

• Andreee
  • Andreee's Avatar
  • Moderator

Rollerblade Twister Edge 17 Sie 2018 14:58 #70663

Gorąco polecam Rollerblade Twister X. Od tamtego roku jeżdżę. Rewelacyjne rolki B) Świetnie leżą na nodze.

Rollerblade Twister Edge 17 Sie 2018 16:53 #70667

Tyle że na chwilę obecną wchodzi w grę tylko wersja podstawowa Twister Edge a nie X z tego powodu iż ta druga przekracza mój budżet. Czy poza lepszymi kołami oraz łożyskami X różni się czymś, co jednak skłoniło by mnie do zakupu tej wersji? Na kołach raczej się nie skupiam aż tak bardzo, gdyż jest to część którą tak czy siak się wymienia po jakimś czasie, natomiast jeżeli chodzi o łożyska, to wiem że rolkarz z moim poziomem nie dostrzeże różnicy między tymi lepszymi i trochę słabszymi.
Ostatnio zmieniany: 17 Sie 2018 17:25 przez Titek3210.

Rollerblade Twister Edge 17 Sie 2018 17:36 #70670

Kupując Twister X były to moje pierwsze rolki, Na początku ciężko się było przzwyczić do prędkości, ale po roku czasu, znajomi zostają mocno w tyle na swoich rolkach za 150 zł z hipermarketu. Ja miałem okazję je przymierzyć i stwierdziłem, że moja noga już w nich zostanie bo są dla mojej nogi bardzo wygodne.

Rollerblade Twister Edge 17 Sie 2018 17:43 #70671

• Andreee
  • Andreee's Avatar
  • Moderator
Titek3210 napisał:
Tyle że na chwilę obecną wchodzi w grę tylko wersja podstawowa Twister Edge a nie X z tego powodu iż ta druga przekracza mój budżet. Czy poza lepszymi kołami oraz łożyskami X różni się czymś, co jednak skłoniło by mnie do zakupu tej wersji? Na kołach raczej się nie skupiam aż tak bardzo, gdyż jest to część którą tak czy siak się wymienia po jakimś czasie, natomiast jeżeli chodzi o łożyska, to wiem że rolkarz z moim poziomem nie dostrzeże różnicy między tymi lepszymi i trochę słabszymi.

Podstawowa wersja jest OK.

Rollerblade Twister Edge 23 Sie 2018 14:48 #70849

Od kwietnia tego roku jeżdżę w Twister Edge, są to najlepsze rolki jakie do tej pory miałem ;) Wcześniej jeździłem na Twister 80 limited.

Edge przede wszystkim lepiej trzymają stopę i wydają się sztywniejsze. Moim zdaniem nowy system wentylacji również lepiej się sprawdza.
Pierwsza różnica jaką zauważyłem ubierając Edge to ich bardziej eliptyczne kółka, przez co ma się wrażenie, że są węższe. Dzięki temu jeździ się na nich szybciej.

Generalnie jestem zadowolony i mogę polecić nowe Twister Edge ;)
Załączniki:

Rollerblade Twister Edge 23 Sie 2018 19:47 #70859

Dzięki wam za wasze opinie :) Roleczki już zamówione, pozostaje czekać ;)

Rollerblade Twister Edge 24 Wrz 2018 20:13 #71897

pochwal się jakie i koniecznie foto ;)
  • Strona:
  • 1