Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 118 gości oraz 2 użytkowników.

• fazi
  • grzesztof
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Rolki do jazdy szybkiej + do trików

Rolki do jazdy szybkiej + do trików 09 Kwi 2019 10:43 #75092

Hej, chciałabym prosić o radę w sprawie zakupu rolek przeznaczonych przede wszystkim do jazdy szybkiej, ale nadających się też do zabawy na pumptracku i rampie. Myślałam o trinity 3x110. Teraz pytanie, czy powinnam kupić gotowy młodel (jeśli tak, to który najlepiej?) Czy może sama złożyć zestaw z najodpowiedniejszych elementów. Wiem że potrzebuję sztywnego ale w miarę lekkiego buta, nie wiem natomiast jakiej płozy i ustawienia kół powinnam używać. Skłaniam się ku krótkiej, ułatwiającej zwrotność, ale słyszałam też że jedno koło może być wysunięte w stosunku do pozostałych. Czy ktoś mógłby mi to w miarę przystępnie wyjaśnić i może podpowiedzieć na co powinnam zwrócić uwagę? Mój budżet to 1500
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rolki do jazdy szybkiej + do trików 09 Kwi 2019 11:15 #75093

Rozumiem ze piszac "jazda szybka" masz na mysli szybkie i zwrotne poruszanie sie po miescie.

Tu "jazda szybka" jest rozumiana jako pokonywanie dlugich dystansow glownie prosto i szybko, starty w maratonach rolkowych itp. I w rolkach do tego przeznaczonych nie da sie robic trików.

Rolki do jazdy szybkiej + do trików 09 Kwi 2019 12:35 #75094

• marcin79
  • marcin79's Avatar
  • Expert Boarder
W bladevill u mają sebe FR1 310 w promocji za 999 zł. Jest chyba jeszcze rozmiar 36 i 37 z tych mniejszych oraz 41 i 42. Zobacz , może znajdziesz coś dla siebie. Rolka ogólnie godna polecenia.

Rolki do jazdy szybkiej + do trików 09 Kwi 2019 15:01 #75095

Tam, mam na myśli szybką jazdę po mieście, bardziej narazie trening jazdy szybkiej niż rolki typowo do tego, zależy mi też na dużej zwrotności, i na tym żeby były możliwie wygodne do trików. Chyba nazywa się to freeride. Tylko właśnie nie wiem jaki but dobrać, czy z uniesioną piętą. Jakiej długości płozy i czy z przednim kołem wysuniętym w stosunku do pozostałych. Jeśli to ważne to mam 163 cm i ważę 50 kg

Rolki do jazdy szybkiej + do trików 09 Kwi 2019 16:05 #75102

• mx3
  • mx3's Avatar
  • Expert Boarder
Może ten filmik coś Ci podpowie:
Test Rolek 3X3, trójkołowców - Tomasz Kwiecień mówi jak jest ;)
  • Strona:
  • 1