Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 193 gości oraz 0 użytkowników.

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: nadadza sie do hokeja?

nadadza sie do hokeja? 16 Maj 2007 16:21 #5900

• mestre_m
  • mestre_m's Avatar
  • Fresh Boarder
czy rolki z linka: tinyurl.com/3aquxn
nadzadza sie Waszym zdaniem do hokeja?

przy okazji...gdzie w Krakowie mozna kupic rolki hoklejowe? na limanowskiego powiedziano mi ze nigdzie bo to niechodliwy towar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:nadadza sie do hokeja? 16 Maj 2007 18:09 #5901

• tenere
  • tenere's Avatar
  • Junior Boarder
co do sklepu w kraku- np w go sporcie M1 sa takie reeboki wygladajace niezle za 410 zl chyba
ale tak naprawde to kazde rolki maga byc - moim zdaniem wieksze znaczenie maja ochraniacze na golenie, dobre rekawice... na roznych rolkach chlopaki graja i bynajmniej jakosc ich gry nie koreluje z rodzajem rolek
te reeboki w Gosporcie sa spoko...
przy okazji zapraszam na najblizszy piatek szkola podstawowa 99 os Na Stoku godz 20 gramy na sali gimnastycznej

Janek

Re:nadadza sie do hokeja? 16 Maj 2007 22:04 #5907

• mestre_m
  • mestre_m's Avatar
  • Fresh Boarder
tenere: zapewne masz racje co do ochraniaczy...zastanawiam sie czy butow nie kupic na poczatek jednak tanszych, zanim przestawie sie z lyzew na pewno troche ucierpia, poza tym bede mogl zainwestowac w reszte sprzetu...te wygladaja rozsadnie www.allegro.pl/item196453011_rolki_firmy_bauer_.html
co o nich myslisz?
w piatek niestety nie dam jeszcze rady, gdyz jak sadze nie bede mial w czym...ale ciagle jestem zainteresowany tematem i licze, ze bede mial z tego nowa pasje :)
pozdrawiam
Micha³

Re:nadadza sie do hokeja? 17 Maj 2007 00:08 #5921

• tenere
  • tenere's Avatar
  • Junior Boarder
sa calkiem ok
ja jezdze w bauerach 30-60 a wczesniej w salomonach i nie widze specjalnej roznicy

O:Re:nadadza sie do hokeja? 23 Lip 2007 10:05 #7599

• david
  • david's Avatar
  • Fresh Boarder
O Serpentinach napisałem swoją opinię już w innym temacie, więc żeby się nie powtarzać, powiem tylko, że ich również bym nie polecał, ale to dlatego, że nie zasługują na swoją cenę w stosunku do ilości wad, natomiast przez swoją krótką płozę są dosyć zwrotne i po wymianie ogumienia można w nich całkiem przyzwoicie pograć.
Szczerze nie polecałbym qpowania reeboków hokejowych. Osobiście nie grałem w nich, natomiast kolega je posiadał. Wszystko fajnie na początku, niby ok., były szybkie, zwrotne, dobrze 3mały stopę do momentu, kiedy but po jakimś przeciążeniu, których przecież w grze nie brakuje, przegiął się i przełamał na wysokości kostki. Od tego czasu stały się miękkie jak szmaciane (właściwie ten 1 but przełamany), no i kolega miał praktycznie po grze. Każdy nagły zwrot na tym niestabilnym już bucie mógł się skończyć poważną kontuzją. To jest takie moje prywatne spostrzeżenie, może kolega miał pecha i zaqpił rolki z felerem, a może takie po prostu są. Zgodzę się jednak z opinią przedmówców, że grać można właściwie na wszystkim. Koleżanka (zawodniczka atomówek tychy) grała nawet na 5kołowych i nieźle wymiatała Pozdrawiam Gosię P.

O:Re:nadadza sie do hokeja? 23 Lip 2007 10:08 #7600

• david
  • david's Avatar
  • Fresh Boarder
Teraz dopiero spojrzałem, że pytanie było dość... odległe czasowo.. no ale może komuś przyda się na przyszłość...
  • Strona:
  • 1