Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 86 gości oraz 0 użytkowników.

Stowarzyszenie kulturalno-sportowe „Green” oraz firma Powerslide zapraszają 4 października br. o godzinie 15 przed halę widowiskową „Kapelusz”, gdzie odbędzie się spotkanie rolkarzy. W ramach akcji „Skate In Park Chodź na rolki!” zorganizowany zostanie przejazd główną aleją Parku Chorzowskiego. Organizator chce dzięki takim spotkaniom propagować jazdę na rolkach jako świetną formę aktywności fizycznej, zjednoczyć amatorów rolkarstwa w Parku Chorzowskim oraz uświadomić władzom parku potrzeby rolkarzy. Organizatorzy mają nadzieję, że dzięki tym spotkaniom uda się zorganizować Rolkowisko w Kapeluszu, tak jak to miało miejsce zimą tego roku.


4 października o godzinie 15.00 spotykamy się wszyscy na placu przed halą widowiskowa Kapelusz. Trasa przejazdu została wyznaczona główną aleja parku czyli Promenadą Gen. Zientka. Trasa nie jest trudna, aby w przejeździe mógł wziąć udział każdy rolkarz niezależnie od poziomu swoich umiejętności.

Dokładny plan poszczególnych imprez można znaleźć na stronie www.skateinpark.pl

Share

Komentarze   

 
#4 nypel 2008-10-04 19:57
dzieki za sobote
 
 
#3 nypel 2008-10-04 19:56
tak tylko gdzie była wiadomasc o odwołaniu imprezy oj z organizacja u was do ..........
 
 
#2 Green 2008-09-30 12:41
Nie ma problemu jeżeli jesteś poczatkujacym, trasa jest łatwa i przystępna dla wszystkich!! Zapraszamy wszystkich rolkarzy niezależnie od poziomu jazdy i wieku!!
 
 
#1 maciek 2008-09-30 02:00
ja na bank jestem tylko opciach ja dopiero posmakowałem rolek i z jazdą u mnie nie najlepiej zreszta bedzie nie widac bo ja mam terenowe rolki
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież