Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Za oknem wciąż zimowo, ale do wiosny już blisko. Czas więc przymierzyć się do nowego sezonu. Dlatego na początek warto napisać parę słów na temat tego, co będzie się działo NaRolkach w sezonie 2009...

Oficjalnie zaczniemy sezon jak zwykle. Wzorem lat poprzednich zorganizujemy Oficjalne Otwarcie Sezonu 2009 NaRolkach w Krakowie. Data zostanie jeszcze ustalona. Będzie to zapewne początek bądź połowa kwietnia. Szczegóły już wkrótce. Pokażemy, że jest nas coraz więcej i rolki stają się sportem dla każdego. W oczekiwaniu na... zapraszamy na zdjęcia z ubiegłych lat: tu - 2008(kliknij), tu - 2007(kliknij) i tu - 2006(kliknij)

26. kwietnia odbędzie się tradycyjny już Cracovia Maraton, po raz czwarty w tej imprezie wystartują rolkarze. Już teraz zachęcamy do udziału w tej niezwykłej imprezie. O imprezie możecie przeczytać na stronie organizatorów (kliknij). Już wkrótce pojawią się u nas informacje o tej imprezie, pod kątem rolek.
Ten maraton to tylko i aż 42km, ale na rolkach często tyle przejeżdżamy jednego wieczoru, nie zdając sobie nawet z tego sprawy.

Zdjęcia z krakowskiego maratonu 2007 obejrzycie tu (kliknij) a tu relacja (kliknij) i zdjęcia z 2006 roku (kliknij)

Z pomysłów na dalszą część sezonu z pewnością chcemy powtórzyć w czerwcu Przejazd z pochodniami. W ubiegłym roku oraz w 2007 pomysł wypalił (dosłownie) znakomicie. Chcemy aby tegoroczny przejazd dostarczył jeszcze większych emocji. Tymczasem zobaczcie zdjęcia z ubiegłorocznego przejazdu (kliknij) oraz z 2007 roku (kliknij)

Na termin powakacyjny Stowarzyszenie Rolkarskie Dragon zaplanuje zapewne sprawdzoną już dwukrotnie imprezę 70km wokół Błoń. W ubiegłym roku impreza cieszyła się sporą popularnością. Zobaczcie jak było rok temu (kliknij) oraz w 2007 roku (kliknij)

Zapraszamy też oczywiście na pozostałe ciekawe imprezy maratońskie odbywające się w Polsce:

7 czerwca zapraszamy na Maraton Metropolii Toruń-Bydgoszcz. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie organizatorów

Końcem czerwca (28.06.09) odbędzie się rolkowy maraton w Osiecznicy. Dalsze informacje tutaj (kliknij)

Na zakończenie wakacji, 29 sierpnia, niejakow w miejsce Maratonu Solidarności, zapraszamy do Gdańska na Międzynarodowe Długodystansowe Mistrzostwa Polski. Więcej info tutaj (kliknij). W programie także Downhill na rolkach.

Na 'zakończenie' sezonu maratońskiego w Polsce tradycyjnie już Maraton Poznański - 11 października 2009. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie tutaj (kliknij)

A w Krakowie na koniec sezonu 2008 tradycyjnie już największa impreza NaRolkach w Polsce czyli Wielki Przejazd Wrześniowy. Ta impreza weszła już na stałe do naszego kalendarza. Z roku na rok jest nas coraz więcej podczas tego przejazdu. To przede wszystkim świetna zabawa i doskonała atmosfera. W tym roku na pewno chcemy zrobić imprezę z większym rozmachem i poprawić wynik z 2007 roku, kiedy była nas ponad 100 uczestników. Gwarantujemy spokojny i bezpieczny przejazd przez centrum miasta we wspaniałej atmosferze. Zobaczcie zdjęcia z ubiegłego roku(kliknij) oraz przeczytajcie relacje z Przejazdu Wrześniowego 2007 (kliknij). Zobaczcie też zdjęcia (kliknij)

Po drodze, w ciągu roku, czeka nas niezliczona ilość wspólnych wypadów na miasto, wycieczek do Tyńca, slalomów między kubeczkami, gier w hokeja, lekcji nauki jazdy w Parku Jordana i wiele innych atrakcji. O tym wszystkim zawsze przeczytacie na naszym Forum.

Serdecznie zapraszamy wszystkich jeżdżących, nieważne czy początkujących czy zaawansowanych do wspólnej zabawy i do współtworzenia społeczności jeżdżących NaRolkach.

Share