Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 69 gości oraz 1 użytkownik.

  • KrissN
maraton1 Za oknem jeszcze zima, ale trwają już przygotowania do nowego sezonu. Tradycyjnie już jedną z pierwszych, zorganizowanych imprez na wiosnę jest Cracovia Maraton. W tym roku będzie to już 10.edycja.

Zapraszamy w sobotę 16 kwietnia.

Zawody dla wrotkarzy odbywać się będą w sobotę 16.04.2011 od godzin porannych. Będą to zarówno dla dzieci na różnych dystansach, pokazy Freestyle jak i bieg główny na dystansie 42 km.
Współorganizatorem tegorocznego wrotkarskiego Maratonu i imprez z tym dniem związanym jest Krakowski Klub Sportów Wrotkarskich KRAK

KKSW KRAK dzięki wielkiej przychylności organizatora, czyli Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie ma możliwość zorganizowania kilku różnych dodatkowych wrotkarskich eventów, między innymi pokazy freestyle, jazdy agresywnej, a na kilka tygodni przed Cracovia Maratonem kilku przejazdów po całej trasie maratonu w asyście Policji i autobusu z głośną muzyką.

W "wigilię Cracovia Maratonu" tj. piątek 15.04.2011r. planowany jest przejazd przez stare miasto z fajerwerkami i wielką kolorową, głośną „pompą”.
Już dzisiaj zapraszamy chętnych do zapisów na maraton, można tego dokonać tutaj.

A osoby chcące się czynnie włączyć w organizacje, jak również mające jakieś ciekawe pomysły by tegoroczna 10 jubileuszowa edycja została godnie uhonorowana i przyćmiła swym blaskiem wszystkie poprzednie prosimy o kontakt na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegóły dotyczące maratonu jak i towarzyszących mu imprez wrotkarskich będą się sukcesywnie ukazywać na stronie klubu www.KKSW-KRAK.pl
Znane są już medale ich wygląd i grafika, wyglądają znacznie piękniej i bardziej "dostojnie" niż dotychczas.

Dalsze szczegóły wkrótce.

Serdecznie zapraszamy.
Share