Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 74 gości oraz 1 użytkownik.

  • Joannap
rolki W czasach pogoni za pieniądzem, coraz większej ilości pracy i nauki, coraz częściej zapominamy o tym, co dla człowieka najważniejsze - o zdrowiu i aktywnym wypoczynku. Tak dalej być nie może i dlatego Ośrodek Promocji, Kultury i Sportu Gminy Brenna, Agencja Turystyki Beskidzkiej Beskidtrek, Greenland Group, Tytan-Sport i Ośrodek Wypoczynkowy „Pod Starym Groniem" postanowili wspólnie zorganizować otwarty dla wszystkich dzień sportu i rekreacji na terenie Gminy Brenna.Ze względu na pozytywne prognozy pogody, 16 kwietnia od godziny 10:00 do godziny 16:00 wszyscy chcący aktywnie spędzić sobotę mogą przyjechać do Brennej, gdzie w Ośrodku Wypoczynkowym „Pod Starym Groniem" odbędzie się szereg całkowicie darmowych atrakcji na wolnym powietrzu.

W programie przewidziano wędrówki z kijami Nordic Walking, zawody rolkarskie oraz ćwiczenia kondycyjne prowadzone przez profesjonalnych instruktorów.
Będzie turystyczny posiłek, dużo zabawy, cenne nagrody dla zwycięzców zawodów, a nawet możliwość odbycia wycieczki po okolicznych górach w towarzystwie przewodnika beskidzkiego.

Serdecznie zapraszamy dorosłych, młodzież i rodziny z dziećmi, bo zabawa zapowiada się przednia, a atrakcji wystarczy dla wszystkich!

Więcej informacji - kliknij

źródło: informacja organizatora

Zobacz plakat:

Share