Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 66 gości oraz 2 użytkowników.

  • Luzak19:57
  • ifryt
Osoby ceniące sobie rodzinne spędzanie czasu i ekologiczny styl życia zapraszamy na niezwykły rodzinny wyścig rolkarzy w Kraków Plaza w dniu 17 września. Startujemy o godzinie 12:00 na parkingu Galerii Kraków Plaza.
Dystans do pokonania dla dzieci to w przybliżeniu 4km a dla dorosłych 8km. Dla uczestników przewidziane zostały liczne atrakcje a na najlepszych czekają wspaniałe nagrody w postaci bonów na zakupy, sprzętu sportowego i ekologicznych upominków. Odrobina rywalizacji w sportowym stylu zapewni w tym dniu niezapomnianą rozrywkę dla całych rodzin.

Akcja „Rodzina na rolkach” zorganizowana jest z myślą o promocji zdrowego stylu życia wśród mieszkańców Krakowa. Mieszkańcy będą mieli również okazję przyłączyć się do akcji "Sprzątania Świata", która jest współorganizowana z ZIKiT na terenie parkingu Kraków Plaza w dniach 16-17 września. Zapraszamy wszystkich chcących przyczynić się do ochrony lasów do przyniesienia w tych dniach do Kraków Plaza makulatury i wymienienia jej na ekologiczny upominek.

Partnerami akcji są: ZIKiT, Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania, krakowski oddział Lasów Państwowych, nowy projekt ochrony lasów przed pożarami – Świadomi Zagrożenia oraz KKSW KRAK - Krakowski Klub Sportów Wrotkarskich.

Zgłoszenia:
1. wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2. zapisz się w dniu wyścigu na stoisku ulokowanym na parkingu w godzinach 11:00 - 11:55;
3. zapoznaj sie z zasadami i regulaminem - pobierz
4. każdy uczestnik wyścigu musi posiadać KASK oraz wskazane są ochraniacze.

Do pokonania będzie trasa na parkingu Kraków Plaza - jedno okrążenie to 800m:
1. dla dzieci dystans do pokonania 4km (5 okrążeń)
2. dla dorosłych dystans do pokonania to 8km (10 okrążeń)

Przebieg imprezy:

Sobota 17 września 2011 r.
- godz. 11:00 – 11:55 – zapisy do udziału w wyścigu w biurze zawodów;
- godz. 12:00 – start zawodników z pierwszej grupy wiekowej (dzieci do 10 lat) - zawodnicy w następnych kategoriach wiekowych startują po zakończeniu startu zawodników w kategorii wiekowej poprzedzającej;
- 15:00 – zakończenie Wyścigu – ogłoszenie zwycięzców oraz wręczenie nagród;
- ok. 15:30 – zakończenie imprezy;
Dodatkowo krótkie pokazy jazdy: speed, freestyle i urban (skoki itp.) oraz liczne konkursy rolkowe w wykonaniu KKSW KRAK - Krakowskiego Klubu Sportów Wrotkarskich.

Nagrody:
I miejsce - bon o wartości 700 zł do wykorzystania w Intersporcie;
II miejsce - bon o wartości 400 zł do wykorzystania w Intersporcie;
III miejsce - bon o wartości 200 zł do wykorzystania w Intersporcie.

Dodatkowo przewidziana została nagroda dla najmłodszego uczestnika oraz najliczniejszej rodziny.

Każdy uczestnik wyścigu otrzyma drobny upominek.

Zapraszamy.
Dalsze informacje: tutaj

źródło: informacja organizatora
Share