3. Wielki Przejazd Wrześniowy AD 2008

3. Wielki Przejazd Wrześniowy AD 2008

Z ogromną przyjemnością mamy okazję zaprosić Was na 3. Wielki Wrześniowy Przejazd.

Uwaga! Z powodu fatalnej pogody postanowiliśmy przełożyć Przejazd o tydzień – na 28.09.2008 na godz.15.

Startujemy na Błoniach w Krakowie, przy pętli tramwajowej w Cichym Kąciku.

Mamy nadzieję, iż podobnie jak w latach ubiegłych przybędziecie licznie i po raz kolejny pokażemy, iż Kraków potęgą rolkową jest :)).

Przez ostatnie 2 lata w przejazdach uczestniczyło każdorazowo ponad 100 rolkarzy. W tym roku chcemy, aby było nas jeszcze więcej. Dlatego przekażcie swoim znajomym, niech nas będzie jeszcze więcej. A impreza będzie jeszcze ciekawsza.

Trasa będzie poprowadzona już standardowo, tak abyśmy przejechali Błonia, Bulwary, Planty, Stare Miasto i Rynek. Będzie krótka i łatwa dla każdego.

Pojedziemy z Błoń ulicą Kasztelańską przez Salwator do Bulwarów. Wzdłuż Wisły dojedziemy pod smoka i dalej do Plant przy Wawelu. Plantami pojedziemy pod Barbakan i tam po krótkiej przerwie zjedzimy ul.Floriańską do Rynku. Tam zatrzymamy się na zdjęcie pod Adasiem M. Dalej pojedziemy ul.Wiślną do Plant i dalej ul.Piłsudskiego z powrotem na Błonia.

Z powodu utrzymującej się niskiej temperatury oraz opadów deszczu postanowiliśmy przesunąć termin Przejazdu o tydzień – na niedzielę 28.09.2008 o godz.15. Mamy nadzieję, że pogoda będzie dla nas łaskawsza.

Zobaczcie tymczasem jak bawiliśmy się w ostatnich latach podczas Wielkich Przejazdów.

Tak było na 1. Wielkim Przejeździe w 2006 roku

A tak było w ubiegłym roku

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy na niedzielę, 28 września 2008.

Dodaj komentarz