|
tzn. ten chodnik jest dookoła stadionu- czy tylko wzdłuż bło... In forum Kraków |
15 lat temu | |
|
ja biegałam po błoniach w ubiegły wtorek i starszy pan sobie... In forum Kraków |
15 lat temu | |
|
niebieski, górny parking w gal.kazimierz późnymi wieczorami?... In forum Kraków |
16 lat temu | |
|
szkoda tylko, że można się zabić oglądając się za samolocika... In forum Bielsko-Biała |
17 lat temu | |
|
Witam,
na codzień jezdze po krakowskich Błoniach, wybieram ... In forum Bielsko-Biała |
17 lat temu |
Ostatni post: Rolki inline alpine/skate to ski Najnowszy użytkownik: annismerrifield Ostatnie posty Nieprzeczytane Posty Tagi
Ikony forów: Forum nie zawiera nieprzeczytanych postów Forum zawiera nieprzeczytane posty
Ikony wątków: Bez odpowiedzi Odwpowiedzi Aktywny Gorący Przyklejony Niezaakceptowany Rozwiązany Prywatny Zamknięte