|
Skoro twierdzisz, że nic się nie da z tym zrobić to w takim ... In forum Sprzęt |
5 lat temu | |
|
@sainti
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Po włożeniu stopy do... In forum Sprzęt |
5 lat temu | |
|
"Rozbicie" linera w Powerslide Next In forum Sprzęt |
5 lat temu |
Ostatni post: Rolki inline alpine/skate to ski Najnowszy użytkownik: claudiastratton Ostatnie posty Nieprzeczytane Posty Tagi
Ikony forów: Forum nie zawiera nieprzeczytanych postów Forum zawiera nieprzeczytane posty
Ikony wątków: Bez odpowiedzi Odwpowiedzi Aktywny Gorący Przyklejony Niezaakceptowany Rozwiązany Prywatny Zamknięte