|
Tak wiem 🙂
Ale ja mam zamiar kupic rolki do 300 zł na max ... In forum Jazda agresywna |
12 lat temu | |
|
Siemka 😉
Tez kupuje pierwsze rplki wyczynowe i mam juz na ... In forum Kraków |
12 lat temu | |
|
Co sądzicie o tych rolkach ? 😉 In forum Jazda agresywna |
12 lat temu |
Ostatni post: Rolki inline alpine/skate to ski Najnowszy użytkownik: dorrisspivakovs Ostatnie posty Nieprzeczytane Posty Tagi
Ikony forów: Forum nie zawiera nieprzeczytanych postów Forum zawiera nieprzeczytane posty
Ikony wątków: Bez odpowiedzi Odwpowiedzi Aktywny Gorący Przyklejony Niezaakceptowany Rozwiązany Prywatny Zamknięte