Co sadzicie o tych rolkach? 😛
opis jest na stronie aukcji:
http://www.allegro.pl/item627317118_niesamowite_custom_made_nie_aluminium.html
CENA miazdzy ;]




Albo niech zmieni dealera albo bierze polowe i przestanie snic : " Można robić w nich ewolucje jakie tylko wam się przyśnią :)" :woohoo:
Na równym asfalcie to może elegancko jedzie, ale biorac pod uwagę jakieś nierówności w asfalcie to można ładnego zonka złapać i przy okazji kontakt z podłożem zaliczyć po nagłym hamowaniu 😀
Orken napisał:
jarku, no na przyklad mozna lamac szyne z blaszki 😀
Szybciej szynke lamac na tej blaszce , :woohoo:
m4xon napisał:
Na równym asfalcie to może elegancko jedzie, ale biorac pod uwagę jakieś nierówności w asfalcie to można ładnego zonka złapać i przy okazji kontakt z podłożem zaliczyć po nagłym hamowaniu 😀
Wystajace sruby od spodu !!! 320 mm pomiedzy kolkami maly garb czy "lezacy policjant" i tak jak piszesz lezysz jak dlugi ,a apro pos hamowania ..... slajdzik na szynie ? ... za takie pomysly powinni karac 😉
Gość raczej zwariował. żeby tak pokiereszować rolkę, uczynić ją niezwrotną i taką drogą!
Jak patrzę na jego wynalazek to się zastanawiam czemu sztaby inżynierów Rollerblada itp nie wprowadziły takiego pomysłu w życie 😀 Dobrze że nie zostawił jednego kółka, albo jeszcze w kolejnym etapie zrobi custom kółka 50mm :]
Gość by się wstydził, tak zmarnować te stalowe profile...:( A mógł zrobić coś użytecznego, np. stuningować zawieszenie Poloneza :laugh: :laugh: :laugh:
Ostatni post: Rolki inline alpine/skate to ski Najnowszy użytkownik: woodrowlieb075 Ostatnie posty Nieprzeczytane Posty Tagi
Ikony forów: Forum nie zawiera nieprzeczytanych postów Forum zawiera nieprzeczytane posty
Ikony wątków: Bez odpowiedzi Odwpowiedzi Aktywny Gorący Przyklejony Niezaakceptowany Rozwiązany Prywatny Zamknięte
